EYEYE, płyn do soczewek, All in One, 500ml

26,89 Cena brutto
Cena jednostkowa: 5,38 zł za 100 ml

Rodzaj: Wyrób medyczny inny

Producent: BARNAUX

EYEYE, płyn do soczewek, All in One, 500ml - opis produktu

EYEYE All in One to płyn typu „Wszystko w jednym", który został tak stworzony, aby połączyć łagodne, jednocześnie gruntowne czyszczenie soczewek, zapewniając doskonałą pielęgnacją oczu: czyszczenie i dezynfekcja w ciągu 4 godzin, usuwanie uporczywego osadu białkowego, powolne uwalnianie prowitaminy B5 z soczewki w celu wzmocnienia zdrowia rogówki.

Zastosowanie: pielęgnacja soczewek.

Sposób użycia: codzienna pielęgnacja soczewek z wykorzystaniem płynu EYEYE All in One:
- Higiena: przed zdejmowaniem soczewek z oczu lub z pojemnika należy starannie umyć ręce. Osusz ręce czystym ręcznikiem albo zastosuj specjalny preparat dezynfekujący dłonie EYEYE Sanilon.
- Czyszczenie: w przypadku wystąpienia dużych osadów białka lub zanieczyszczeń umieść soczewki na dłoni. Następnie wpuść kilka kropli roztworu EYEYE All in One na soczewki. Delikatnie pocieraj je palcem.
- Płukanie: przed dezynfekcją opłucz starannie soczewki płynem EYEYE All in One, po czym umieść je w pojemniku na soczewki.
- Dezynfekcja i przechowywanie: wypełnij pojemnik roztworem EYEYE All in One. Pozostaw soczewki w pojemniku na co najmniej 4 godziny.
- Zakładanie: wyjmij soczewki z pojemnika po zakończeniu cyklu ich dezynfekcji, opłucz je roztworem EYEYE All in One i załóż soczewki do oczu. Opłucz pojemnik na soczewki płynem lub solą fizjologiczną EYEYE Saline, pozostaw pojemnik do wyschnięcia na powietrzu.
- Nawilżanie: jeśli odczuwasz niewielkie podrażnienia podczas noszenia soczewek kontaktowych, zapuść do oka kroplę EYEYE All in One i kilkakrotnie zamrugaj. Możesz przy tym pozostawić soczewkę w oku. Jeśli podrażnienia nie ustąpią, skonsultuj się z okulistą lub optometrystą.

Składniki: Polyhezanide 0,0001%, Poloxamine 0,5%, Hydraflex 0,3%, Dexpanthenol 1,5%.

Ważne wskazówki:
Należy zużyć zawartość butelki w ciągu 2 miesięcy od jej otwarcia.
Przechowywać w temperaturze pomiędzy 4-25 stopni Celsjusza.
Należy zamykać butelkę bezpośrednio po użyciu.
Trzymać poza zasięgiem dzieci.
W celu uniknięcia skażenia nie dotykać czubka butelki
 
Dystrybutor:
SPECTA Polska
ul.Transportowa 22
15-399 Białystok

 

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: