FARMONA Radical, Age Architect, serum-maska wygładzająca do twarzy, szyi i dekoltu, na dzień i noc, 50ml

FARMONA Radical, Age Architect, serum-maska wygładzająca do twarzy, szyi i dekoltu, na dzień i noc, 50ml

Cena: 15,19 zł

Cena jednostkowa: 30,38 zł za 100 ml

Zamówienia złożone dziś wyślemy już jutro!

Dostępny
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: FARMONA

FARMONA Radical, Age Architect, serum-maska wygładzająca do twarzy, szyi i dekoltu, na dzień i noc, 50ml - opis produktu

Kompleksowe zwalczanie oznak starzenia dzięki technologii Age Architect i ochronie przed elektrosmogiem. Krem skutecznie walczy z typowymi w dojrzałym wieku oznakami starzenia i chroni skórę przed szkodliwym działaniem światła niebieskiego. 

Age Architect Complex to połączenie aktywnych peptydów, które odbudowują prawidłową architekturę włókien podporowych skóry. Stymulują produkcję fibrylin oraz elastyny, widocznie poprawiając biomechaniczne funkcje skóry – jędrność, gęstość i elastyczność. Fibropolimer 3D tworzy na powierzchni skóry niewidzialną, trójwymiarową siateczkę, dając natychmiastowy i długotrwały efekt napięcia, liftingu i ujędrnienia skóry, bez nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia.Pem & Blue Light Protect to tarcza ochronna, która ogranicza niekorzystne skutki wpływu promieniowania niebieskiego na komórki skóry.

Wskazania: wygładzająco-napinająca serum-maska, ochrona przed elektrosmogiem i fotostarzeniem. 
 
Sposób użycia: stosować rano i/lub wieczorem, delikatnie wmasowując w oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu zgodnie z przebiegiem mięśni, zaczynając od dekoltu i kierując się ku górze. Stosować samodzielnie lub pod krem odpowiednio dobrany do potrzeb skóry.
 
Główne składniki: olej ze słodkich migdałów, olej kokosowy, wyciąg z nasturcji, gliceryna.