FastGrip Katar Family, izotoniczny roztwór wody morskiej, aerozol do nosa, 100ml

ostatnia cena sprzedaży
15,99 Cena brutto
Sprawdź podobne

Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy

Producent: VALEANT SYNOCROM

FastGrip Katar Family, izotoniczny roztwór wody morskiej, aerozol do nosa, 100ml - opis produktu

Wyrób pozwala nauczyć się wydmuchiwania nosa i ułatwia tę czynność. Oczyszcza nos dzięki wypłukiwaniu wydzieliny. Przywraca naturalne nawilżenie błony śluzowej. Przygotowuje śluzówkę do leczenia przyczynowego (w nieżycie śluzówki nosa czy jamy nosowej i gardła). Opakowanie zawiera 2 końcówki do aplikacji - dzięki temu jest higieniczny i praktyczny w stosowaniu, odpowiedni dla całej rodziny. Końcówki do aplikacji zaprojektowane zostały z myślą o kształcie nozdrzy w celu zapewnienia maksymalnego komfortu stosowania.

Zastosowanie: codzienna higiena jamy nosowej; w przypadku nieżytu błony śluzowej nosa, jamy nosowej lub gardła; do stosowania u noworodków po ukończeniu 15. doby życia, starszych dzieci i osób dorosłych.

Sposób uzycia: po 1 dawce do każdego otworu nozdrza, 2-4 razy na dobę. Wybrać końcówkę do aplikacji najbardziej odpowiednia dla danego użytkownika. Przymocować końcówkę do buteleczki. Delikatnie wsunąć końcówkę kolejno do jednego i do drugiego nozdrza i nacisnąć przycisk rozpylający preparat. Po użyciu preparatu końcówkę należy oczyścić.

Składniki: izotoniczny roztwór rozcieńczonej wody morskiej o stężeniu odpowiadającym 0,9% roztworu chlorku sodu o objętości 100ml.

Wazne wskazówki:
Produkt nie zawiera konserwantów.

Producent:

VP VALEANT POLSKA Sp. z o.o. Sp. j.
ul. Przemysłowa 2
35-959 Rzeszów
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: