Kategorie

Fastum Junior, emulsja żelowa, 50 ml

Cena jednostkowa: 29,58 zł za 100 mililitrów
Cena
14,79 zł
Produkt niedostępny

Opis produktu

Fastum Junior emulsja żelowa dzięki zastosowanej recepturze i połączonemu działaniu składników pochodzenia naturalnego działa kojąco na skórę oraz zapewnia jej uczucie ulgi i komfortu. Pomaga utrzymać skórę w dobrej kondycji, nawet gdy jest ona narażona na zmiany związane z aktywnością fizyczną, uprawianiem sportu lub w przypadku zwiększonej przepuszczalności naczyń krwionośnych. Po nałożeniu na skórę szybko się wchłania i nie pozostawia tłustych plam. Chłodzące działanie mentolu przynosi natychmiastowe uczucie ulgi. Zawarta w nim escyna wspomaga naturalne zmniejszenie obrzęków. Bromelaina działa kojąco, drenująco i redukuje zaczerwienienia. Boswellia (kadzidłowiec) działa kojąco na skórę w miejscu nałożenia. Trokserutyna chroni naczynia krwionośne, a menthol skutecznie chłodzi i działa obkurczająco, zapewniając uczucie natychmiastowej ulgi.

Zastosowanie

Do stosowania na skórę w celu utrzymania jej w dobrej kondycji.

Sposób użycia

Nakładać 3-4 razy dziennie i wmasować aż do całkowitego wchłonięcia. Nie stosować w okolicach oczu. Nie stosować na uszkodzoną skórę. Nie stosować u dzieci poniżej 3. roku życia.

  • SearchWishlistUser AccountCartArrow LeftArrow RightArrow Right ThinIcon HomeIcon HomeMenuArrowCaret DownCloseResetVISAmatercardpaypalDHLHermesCheckCheck-additionalStarAdd to Shopping Cartchevron-leftchevron-rightSpinnerHeartSyncGiftchevron-upKlarnaGridListFiltersFileImagePdfWordTextExcelPowerpointArchiveCsvAudioVideoCalendar