FEMINUM, nawilżający żel intymny, 40g

FEMINUM, nawilżający żel intymny, 40g

12,19 Cena brutto
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Dostępny

Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy

Producent: MIRALEX

Grupa: Feminum

FEMINUM, nawilżający żel intymny, 40g - opis produktu

Żel FEMINUM ze względu na swoje właściwości nawilżające, eliminuje niedobory naturalnego nawilżenia pochwy i tym samym chroni przed otarciami prowadzącymi często do infekcji pochwy i zewnętrznych narządów płciowych.
Żel można stosować wiele razy dziennie, bez ograniczeń wieku, regularnie i odpowiednio do potrzeb, zarówno przez kobiety w ciąży, jak i matki karmiące piersią. Długotrwałe stosowanie preparatu nie zaburza równowagi hormonalnej organizmu oraz pozostaje obojętny dla skóry. Używanie innych przypadkowych środków zawierających tłuszcze lub substancje nierozpuszczalne w wodzie jak kremy, mleczka kosmetyczne oraz oliwki może powodować podrażnienia, zaczerwienienia i ból. Jest preparatem zupełnie neutralnym, nie pozostawiającym plam na bieliźnie.
 
Zastosowanie: w celu nawilżenia i łagodzenia dyskomfortu w okolicach intymnych.
 
Sposób użycia: niewielką ilość (w zależności od potrzeby) należy nałożyć na miejsce specjalnie narażone na otarcia - także przed kontaktami intymnymi lub badaniem. Może być również aplikowany bezpośrednio na prezerwatywę. W razie potrzeby użyj większej ilości żelu.
 
Składniki: fitoglikogen (glikogen roślinny), kwas mlekowy, mleczan sodu, glikol propyleowy, hydroksyetyloceluloza, woda oczyszczona.
 
Ważne informacje:
Feminum żel nie jest środkiem antykoncepcyjnym.
Stosowanie żelu należy przerwać w przypadku wystąpienia nadwrażliwości na jeden ze składników preparatu. Unikać kontaktu z oczami.
Przechowywać w temperaturze pokojowej, tj. 15°C - 25°C.
 
Dystrybutor:
Miralex Sp. z o.o.
ul. Św. Szczepana 25,
61-465 Poznań