Fitonasal 2ACT, spray do nosa, 15 ml

Fitonasal 2ACT, spray do nosa, 15 ml

Cena: 28,99 zł

Wysyłamy w 1 dzień roboczy!

Dostępny
Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy
Producent: ABOCA

Fitonasal 2ACT, spray do nosa, 15 ml - opis produktu

Fitonasal 2ACT jest produktem na bazie kompleksów roślinnych, który udrażnia nos i chroni błonę śluzową nosa.
 
Fitonasal 2ACT działa dzięki ActiFilm, kompleksowi roślinnemu zawierającemu taniny, żywice, polisacharydy i flawonoidy, które oddziałują na błonę śluzową nosa. Działanie Fitonasal 2ACT uzupełniają właściwości orzeźwiające olejków eterycznych, które nadają przyjazne uczucie świeżości. Ponadto poszanowanie fizjologii błony śluzowej nosa umożliwia izotoniczny charakter formuły.
 
Wskazania: Fitonasal 2ACT jest wskazany w przypadku niedrożności i podrażnienia błony śluzowej nosa, w objawach grypy, przeziębienia, alergicznych nieżytach nosa, zapalenia zatok, zarówno ostrego, jak i przewlekłego. Wskazany dla dorosłych i dzieci powyżej 3. roku życia.
 
Przeznaczony do częstego stosowania, także przez dłuższy czas. Może być stosowany przez kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia piersią.
 
Dawkowanie: wstrząsnąć butelką przed pierwszym użyciem. Rozpylić 1-2 razy do każdej dziurki, delikatnie wydmuchać nos, a następnie zaaplikować ponownie. W jednolitym rozprowadzeniu produktu pomocny jest lekki masaż zewnętrznej strony nosa poprzez wykonywanie ruchów wzdłużnych od dołu do góry. Zaleca się stosowanie Fitonasal 2ACT kilkakrotnie w ciągu dnia, również w krótkich odstępach czasu, a także przed snem, w połączeniu z plastrami ułatwiającymi oddychanie.
 
Przed pierwszym użyciem kilkakrotnie przycisnąć dozownik, aby usunąć z niego powietrze.
 
Skład: ActiFilm Kompleks zawierający taniny, polisacharydy, żywice i flawonoidy, olejki eteryczne z eukaliptusa i niaouli.
 
Zawiera ponadto: gumę ksantanową, oleje roślinne, glicerynę, poliglukozyd laurylowy, diester kwasu polihydroksystearynowego i poliglicerolu, węglan dikaprylu, monogliceryd kwasu oleinowego, sorbinian potasu, alkohol benzylowy.