FLOS-LEK Dermoexpert, koncentrat odnawiający skórę, na twarz, szyję i dekolt, 30ml

23,98 Cena brutto
Cena jednostkowa: 79,93 zł za 100 ml

Rodzaj: Dermokosmetyk

Producent: FLOS-LEK

FLOS-LEK Dermoexpert, koncentrat odnawiający skórę, na twarz, szyję i dekolt, 30ml - opis produktu

Głęboko i intensywnie nawilża oraz doskonale ujędrnia i modeluje owal twarzy. Odżywia i mineralizuje komórki naskórka. Regularne stosowanie koncentratu powoduje, że zmarszczki i linie mimiczne stają się mniej zaznaczone, a skóra staje się widocznie rozświetlona, doskonale nawilżona i aksamitnie gładka.

Zawarty w składzie Oligogeline wypełnia nawet głębokie i utrwalone zmarszczki, ujędrnia i spowalnia procesy starzenia się skóry. SNAP-8 przeciwdziała ciągłym napięciom i naprężeniu skóry, w skutek czego wygładza i redukuje zmarszczki mimiczne. Hydromanil gwarantuje natychmiastowe i ekstremalne nawilżenie. Wygładza i uelastycznia skórę.

Wskazania: sucha, odwodniona, zmęczona i pozbawiona blasku skóra, zmarszczki i bruzdy. Każdy rodzaj skóry, również skóra wrażliwa. Na twarz, szyję i dekolt.

Sposób użycia: codziennie rano i/lub wieczorem nanieść koncentrat na oczyszczoną skórę okolic oczu, twarzy, szyi i dekoltu. Koncentrat można stosować jako samodzielny dermokosmetyk lub pod krem pielęgnacyjny.

Składniki aktywne: ologogeline, SNAP-8, hydromanil.

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: