FLOS-LEK Dermoexpert, koncentrat odnawiający skórę, na twarz, szyję i dekolt, 30ml

FLOS-LEK Dermoexpert, koncentrat odnawiający skórę, na twarz, szyję i dekolt, 30ml

24,49 Cena brutto
Cena jednostkowa: 81,63 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny

Rodzaj: Dermokosmetyk

Producent: FLOS-LEK

FLOS-LEK Dermoexpert, koncentrat odnawiający skórę, na twarz, szyję i dekolt, 30ml - opis produktu

Głęboko i intensywnie nawilża oraz doskonale ujędrnia i modeluje owal twarzy. Odżywia i mineralizuje komórki naskórka. Regularne stosowanie koncentratu powoduje, że zmarszczki i linie mimiczne stają się mniej zaznaczone, a skóra staje się widocznie rozświetlona, doskonale nawilżona i aksamitnie gładka. Zawarty w składzie Oligogeline wypełnia nawet głębokie i utrwalone zmarszczki, ujędrnia i spowalnia procesy starzenia się skóry. SNAP-8 przeciwdziała ciągłym napięciom i naprężeniu skóry, w skutek czego wygładza i redukuje zmarszczki mimiczne. Hydromanil gwarantuje natychmiastowe i ekstremalne nawilżenie. Wygładza i uelastycznia skórę.

Wskazania: sucha, odwodniona, zmęczona i pozbawiona blasku skóra, zmarszczki i bruzdy. Każdy rodzaj skóry, również skóra wrażliwa. Na twarz, szyję i dekolt.

Sposób użycia: codziennie rano i/lub wieczorem nanieść koncentrat na oczyszczoną skórę okolic oczu, twarzy, szyi i dekoltu. Koncentrat można stosować jako samodzielny dermokosmetyk lub pod krem pielęgnacyjny.

Główne składniki: lecytyna, kwas hialuronowy, kwas mlekowy.

Produkt zmienił szatę graficzną, skład nie uległ zmianie. Do wyczerpania zapasów wydawane będą produkty w starej szacie graficznej.