ZZZ Fungostop, aerozol do stóp, 20ml

ostatnia cena sprzedaży
17,84 Cena brutto
Sprawdź podobne

Rodzaj: Wyrób medyczny inny

Producent: AXXON

ZZZ Fungostop, aerozol do stóp, 20ml - opis produktu

Wyrób medyczny Fungostop to preparat zawierający naturalne składniki pochodzenia roślinnego: nalewkę z liści szałwii, olejek z mięty pieprzowej, olejek sosnowy i olejek z drzewa herbacianego.
 
Preparat likwiduje nieprzyjemny zapach stóp i obuwia. Zapobiega chorobom grzybiczym i stanom zapalnym.
 
Zastosowanie: w celu zapobiegania chorobom grzybiczym i stanom zapalnym stóp. Preparat znajduje zastosowanie również w przypadku pękania skóry na stopach. Wyrób medyczny Fungostop stosuje się profilaktycznie lub po przebytych zakażeniach grzybiczych. 
 
Sposób użycia: produkt przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Zdjąć nakrętkę. Butelkę trzymać pionowo i skierować atomizer (w odległości około 20cm) bezpośrednio na spód stopy. Rozpylać płyn szybko naciskając dyszkę atomizera. W podobny sposób spryskać przestrzenie pomiędzy palcami stóp. Powtórzyć czynność na drugiej stopie. Należy stosować 2 razy na dobę, rano i wieczorem. 
 
W celu zapobiegania nieprzyjemnemu zapachowi obuwia, spryskać płynem jego wnętrze, w sposób jak opisano powyżej.
 
Składniki: 1g zawiera: 50mg nalewki z liści szałwii, 30mg kwasu borowego, 20mg olejku z mięty pieprzonej, 10mg olejku sosnowego, 5mg olejku z drzewa herbacianego oraz substancje pomocnicze.
 
Ważne wskazówki:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
 
Producent:
AXXON Sp. z o.o.
ul. Baletowa 30,
02-867 Warszawa.

 

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: