Kategorie
Fytofontana Gyntima, czopki dopochwowe, 5 sztuk

Fytofontana Gyntima, czopki dopochwowe, 5 sztuk

15,79 Cena brutto
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny

Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy

Producent: HERB-PHARMA

Fytofontana Gyntima, czopki dopochwowe, 5 sztuk - opis produktu

Gyntima czopki dopochwowe Probiotica wytwarzają żywe kultury dla laktobacyli obecnych wewnątrz pochwy i zabezpieczają ich optymalne rozmnażanie. Naturalne kultury mlekowe chronią przed szkodliwymi bakteriami, infekcjami i optymalny sposób zachowują biologiczną równowagę w pochwie.

Wskazania: w ramach pielęgnacji środowiska pochwy.

Dawkowanie i sposób użycia: zaleca się stosować 1x dziennie, najlepiej wieczorem przed spaniem, po higienie wieczornej. Długość leczenia - 10dni.
Czopek rozpakować z folii przy ostrym końcu. Czopek wsunąć głęboko do pochwy. W czasie stosowania dochodzi do lekkiego zabrudzenia pościeli, dlatego, w zależności od potrzeb, zastosować wkładkę higieniczną.

Przy profilaktycznym stosowaniu czopki aplikować 2x w tygodniu, przez dłuższy okres. W przypadku osób starszych mających trudności z poruszaniem się czopek należy aplikować z pomocą drugiej osoby.

Skład: 1 czopek dopochwowy zawiera: substancje aktywne: Lactosum, acidum lacticum, proteose pepton, acidum folicum, extractum Salviae officinalis oraz substancje pomocnicze.

Herb-Pharma Sp. z o.o.,
ul. Bielska 47,
43-430.