Fytofontana Gyntima, żel do higieny intymnej dla dzieci, od 3 lat, 100ml

Fytofontana Gyntima, żel do higieny intymnej dla dzieci, od 3 lat, 100ml

Cena: 19,99 zł

Cena jednostkowa: 19,99 zł za 100 ml
Zamówienia złożone do 15:00 wyślemy jeszcze dziś!
Dostępny
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: HERB-PHARMA

Fytofontana Gyntima, żel do higieny intymnej dla dzieci, od 3 lat, 100ml - opis produktu

U dzieci łatwo dochodzi do błędów w zachowaniu higieny intymnej, zwłaszcza do przeniesienia bakterii z kału czy moczu w okolice ujścia pochwy. Efektem są infekcje i podrażnienia, wiążące się z nieprzyjemnymi objawami takimi jak świąd, pieczenie, zaczerwienie, podrażnienia, mogą się też pojawić się problemy przy oddawaniu moczu. Źródłem stanu zapalnego mogą tez być wirusy, grzyby, pasożyty, obce ciała czy wreszcie podrażnienia środkami chemicznymi.
 
Dziecięcy żel stworzony został specjalnie z myślą o higienie intymnej dziewcząt od 3. roku życia, kiedy immunologiczne właściwości pochwy nie są wystarczające. Zapobiega występowaniu infekcji. Zawarty w nim kwas mlekowy (kwas owocowy) reguluje pH i nawilżenie pochwy. Bisabolol i alantoina wspomagają regenerację komórek skórnych. Wyciąg z szałwii, delikatnego i naturalnego antyseptyku, zwalcza drobnoustroje i chroni zdrowie dziecka.
 
Wskazania: higiena miejsc intymnych dziewcząt od 3. roku życia.
 
Sposób użycia: żel nanosić na nawilżoną skórę w miejscach intymnych, delikatnie spienić i rozcierać, potem spłukać wodą.
 
Składniki aktywne: kwas mlekowy (kwas owocowy), bisabolol, alantoina, wyciąg z szałwii.