Kategorie

GC Tooth Mousse, pasta do miejscowego stosowania bez fluoru, wanilia, 35 ml

Cena jednostkowa: 142,83 zł za 100 mililitrów

Cena
49,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 2 dni robocze

Opis produktu

Oparta na wodzie, bezcukrowa pasta do miejscowego stosowania zawierajaca kompleks Recaldent CPP-ACP (fosfopeptyd kazeiny - amorficzny fosforan wapnia). Utrzymuje równowagę mineralną w jamie ustnej.

Zastosowanie

Do miejscowego stosowania w jamie ustnej.

Sposób użycia

GC Tooth Mousse nakłada się przed pójściem spać i/lub rano po umyciu zębów za pomocą palca, wacika lub uformowanej szyny na powierzchnię zębów i pozostawia tam na 2 do 5 minut.

Składniki

Woda, glicerol, CPP-ACP, D-sorbitol, CMC-Na, glikol propylenowy, dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu, ksylitol, kwas fosforowy, aromat, tlenek cynku, sacharynian sodu,  p-hydroksybenzoesan etylu, tlenek magnezu, guma guar, p-hydroksybenzoesan propylu, p-hydroksybenzoesan butylu.

Ważne wskazówki

Używać po konsultacji z lekarzem dentystą.
Objawy obrzęku  naczynioruchowego mogą sygnalizować nadwrażliwość lub alergię na konserwanty zawierające benzoesan lub inne komponenty produktu takie jak środki smakowe. W takim przypadku należy przerwać stosowanie i udać się do lekarza specjalisty.
Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu o niskiej wilgotności.
Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym.
Po każdym użyciu od razu zakręcać tubkę i usuwać pozostałości pasty lub wilgoci wokół szyjki tubki i z nakrętki.

Ostrzeżenia

Recaldent (CPP-ACP) jest otrzymywany z kazeiny mleka. Nie stosować GC Tooth Mousse u pacjentów ze stwierdzoną lub podejrzewaną alergią na białko mleka i/lub wrażliwością lub alergią na konserwanty zawierające benzoesan.

Producent

GC Europe N.V.
Interleuvenlaan 33,
B-3001 Leuven.

Cechy produktu