Kategorie

Gillette Blue 3 Cool, maszynki do golenia jednorazowe, 5 + 1 sztuk

Cena jednostkowa: 5,83 zł za 1 sztukę
Cena
34,99 zł
Produkt niedostępny

Opis produktu

Jednorazowa maszynka do golenia Gillette Blue3 Cool z 3 chromowanymi ostrzami podążającymi za konturem twarzy i ruchomej głowicy, która dopasowuje się do kształtów twarzy. Ulepszony pasek nawilżający Lubrastrip z aktywowaną przez wodę technologię ComfortFresh zapewnia świeże golenie. Maszynkę wyposażono w antypoślizgową gumową rączkę zapewniającą lepszą kontrolę oraz ostrza pozwalające na łatwe czyszczenie.
 

Cechy produktu

Jednorazowa maszynka z 3 ostrzami podążającymi za konturem twarzy, które zapewniają komfortowe golenie, ulepszony pasek nawilżający Lubrastrip z aktywowaną wodą technologią Comfortfresh dla świeżego golenia, ruchoma główka obracająca się o 40°, która dopasowuje się do kształtów twarzy, antypoślizgowa gumowa rączka zapewnia lepszą kontrolę.

  • SearchWishlistUser AccountCartArrow LeftArrow RightArrow Right ThinIcon HomeIcon HomeMenuArrowCaret DownCloseResetVISAmatercardpaypalDHLHermesCheckCheck-additionalStarAdd to Shopping Cartchevron-leftchevron-rightSpinnerHeartSyncGiftchevron-upKlarnaGridListFiltersFileImagePdfWordTextExcelPowerpointArchiveCsvAudioVideoCalendar