Ginkgo Plus Forte, 60 tabletek

10,39 Cena brutto
Cena jednostkowa: 1,73 zł za 10 tabletek

Rodzaj: Suplement diety

Producent: AVET

Ginkgo Plus Forte, 60 tabletek - opis produktu

Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego wspiera utrzymanie pamięci i prawidłowych funkcji poznawczych, korzystnie wpływa na układ krążenia. Kwas pantotenowy pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie. Witamina B6 pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

Zastosowanie: suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.

Zalecane spożycie: 1 tabletka codziennie po posiłku.

Składniki: substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba) standaryzowany na 18% ginkoflowonoglikozydów i 4% laktonów terpenowych, pantotenian wapnia - kwas pantotenowy, substancja glazurująca - hydroksylopropylometyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, chlorowodorek pirydoksyny - witamina B6 substancja przeciwzbrylająca - talk, substancja wiążąca - sorbitolemulgator - lecytyny.

1 tabletka zawiera: ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba) 110,0mg (w tym Glinkoflawonoglikozydy 19,80mg, Laktony terpenowe 4,40mg), kwas pantotenowy 6,00mg (100%)*, witamina B6 1,4mg (100%)*.

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

Przeciwwskazania: nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania przez dzieci, kobiety w ciąży i u karmiących piersią. Osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe powinny skonsultować się z lekarzem przed stosowaniem suplementu.

Ważne wskazówki:
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej i w suchym miejscu.

Producent:
Avet Pharma Sp. z o.o
ul. Fleminga 33B
03-176 Warszawa
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: