Ostatnie sztuki
GlycoLique, peeling kosmetyczny w formie kremu z zawartością 12% kwasu glikolowego, 50ml
Ostatnie sztuki

GlycoLique, peeling kosmetyczny w formie kremu z zawartością 12% kwasu glikolowego, 50ml

ostatnia cena sprzedaży
47,49 Cena brutto
Cena jednostkowa: 94,98 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Chwilowo niedostępny
Sprawdź podobne

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: TRADIX

GlycoLique, peeling kosmetyczny w formie kremu z zawartością 12% kwasu glikolowego, 50ml - opis produktu

GlycoLique to nowoczesny i skuteczny preparat do zwalczania niedoskonałości cery dzięki działaniu powierzchniowemu i średnio głębokiemu. Zalecany jest do zapobiegania i zwalczania oznak starzenia w tym również dla polepszenia wyglądu skóry zniszczonej słońcem, dla skóry z nadmierną pigmentacją i piegami oraz dla skóry z bliznami potrądzikowymi i rozszerzonymi porami. Przy zastosowaniu zgodnym ze wskazówkami można uzyskać efekt odmłodzonej, wygładzonej, zregenerowanej, odświeżonej i promiennej skóry.

Wskazania: redukcja zmarszczek, odmłodzenie skóry, rozświetlenie skóry, zmniejszenie plam i przebarwień, równomierny koloryt, zmniejszenie blizn potrądzikowych, zwężenie porów, redukcja zrogowaciałego naskórka, przyspieszenie cyklu odnowy komórkowej, poprawa wyglądu skóry, odświeżenie i regeneracja cery, rewitalizacja cery.

Sposób użycia: peeling w kremie stosować na skórę twarzy lub inne partie ciała. Nie stosować na okolice oczu. Unikać kontaktu z błona śluzową. Nakładać na idealnie suchą, czystą i nieuszkodzoną skórę, najlepiej stosować wieczorem. Preparat równomiernie rozprowadzić cienką warstwą na skórze.

Etap I (pierwsze 4 dni): 
W pierwszym dniu kuracji nałożyć preparat na skórę na około 5-10 minut. Drugiego dnia nie stosować peelingu. W trzecim dniu kuracji nałozyć preparat na skóre na około 5-10 minut. Czwartego dnia nie stosować peelingu.

Etap II (od 5 dnia): 
Używać preparat codziennie, stopniowo wydłużając czas działania peelingu o 5-10 minut do godziny.

Po nałożeniu kremu zazwyczaj pojawia sie uczucie mrowienia, szczypania trwające około 2 minuty, które należy przeczekać. Jeżeli dyskomfort jest zbyt duży, preparat należy zmyć.

Peeling usuwać wacikiem nasączonym wodą z delikatnym środkiem myjącym, nie zawierającym mydła. Preparat do stosowania przez okres 2 tygodni. Kurację mozna powtórzyć po 2 tygodniach.

Główne składniki: 12% kwas glikolowy.

W czasie stosowania kremu unikać kontaktu ze słońcem i używać kremów z wysokim filtrem przeciwsłonecznym, najlepiej o SPF+50. Nie stosować na uszkodzoną skórę. Nie stosować na tradzikowe torbiele ropne. Unikać kontaktu ze spojówkami. Po użyciu kremu mogą występować objawy mrowienia lub/i zaczerwienienia skóry. Objawy te są oznaką działania kremu i zanikają po kilku dniach.