Kategorie
Krótkie daty
Golamir 2ACT, spray do gardła, 30ml KRÓTKA DATA
Krótkie daty

Golamir 2ACT, spray do gardła, 30ml KRÓTKA DATA

14,89 Cena brutto
Data ważności produktu: 2019-08-21

Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy

Producent: ABOCA

Golamir 2ACT, spray do gardła, 30ml KRÓTKA DATA - opis produktu

Golamir 2Act łagodzi ból i podrażnienie, chroniąc błonę śluzową jamy ustnej i gardła. Golamir 2Act, dzięki roślinnemu kompleksowi molekularnemu ActiFilm DOL, działa na ból, pieczenie i trudności w przełykaniu, chroniąc błonę śluzową przed czynnikami wywołującymi podrażnienie. ActiFilm DOL, złożony z tanin, żywic, polisacharydów i flawonoidów, tworzy warstwę pełniącą rolę bariery. 
 
Zastosowanie: w przypadkach bólu gardła, które mogą być wywołane przez czynniki zewnętrzne (wirusy, bakterie, alergeny, dym, smog, kurz). Produkt wskazany jest także w stanie przeziębienia, w którym wydzielina z nosa, spływając do gardła, może przyczyniać się do wywołania podrażnienia. Nadaje się dla dorosłych i dzieci powyżej 6.roku życia. 
 
Sposób użycia: wstrząsnąć butelką przed użyciem. Zaleca się rozpylić 4 razy za pomocą specjalnego aplikatora do jamy ustnej i gardła 4 razy dziennie.
 
Składniki: ActiFilm DOL, roślinny kompleks molekularny złożony z tanin, flawonoidów, żywic i polisacharydów; Olejki eteryczne z eukaliptusa i mięty pieprzowej; roztwór wodno-alkoholowy, gliceryna roślinna, wyciąg z soku jabłkowego, naturalny aromat cytrynowy, naturalny aromat miętowy, guma ksantanowa. 
 
Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników prdouktu. 
 
Ważne wskazówki: 
Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła i światła.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
 
Dystrybutor:
Aboca Polska Sp.z o.o.,
40-403 Katowice,
ul. Oswobodzenia 1