Kategorie

GrinTuss Adult, kaszel suchy i mokry, syrop dla dzieci powyżej 12 roku i dorosłych, 210 g

Cena
42,10 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Syrop w 100% naturalny, stworzony na bazie innowacyjnych procesów ekstrakcji i produkcji, które umożliwają zagęszczenie żywic, polisacharydów i flawonoidów odpowiedzilanych za działanie mukoadhezyjne i ochronne na błonę śluzową. Miód zawarty w składzie wpływa na to działanie oraz nadaje syropowi przyjemny smak.
 
Syrop tworzy warstwę ochronną, która przylega do błony śluzowej i chroni ją przed kontaktem z czynnikami podrażniajacymi, sprzyja nawilżaniu śluzu i przyczynia się do jego usunięcie, redukuje tarcie na poziomie krtani, które powoduje kaszel.

Zastosowanie

W leczeniu zarówno suchego, jak i mokrego kaszlu u dorosłych i dzieci powyżej 12. roku życia.

Sposób użycia

Zaleca się przyjmowanie 10ml (2 łyżeczek) od 2-4 razy dziennie, podając ostatnią dawkę przed pójściem spać. Wstrząsnąć przed użyciem. Po użyciu mocno zamknąć butelkę i dokładnie umyć  łyżeczkę dozującą.

Składniki

Miód, kompleks molekularnych żywic, polisacharydów, flawonoidów z grindelli, babki lancetowatej i kocanki włoskiej; mianowany na zawartość polisacharydów (ciężar molekularny > 20000 Dalton) >20%, cukier trzcinowy, woda, olejki eteryczne z eukaliptusa, anyżu gwoździstego, cytryny, naturalny aromat cytrynowy, guma arabska, guma ksantanowa.

Ważne wskazówki

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden lub więcej składników. 
Przechowywać w temepraturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła i światła.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Producent

Aboca S.p.A. Societa Agricola
Lacalita Aboca
20-52037 Sansepolcro (AR)
Italia

Dystrybutor

Aboca Polska Sp.z o.o.
ul. Oswobodzenia 1
40-403 Katowice

Cechy produktu