4flex - skuteczna ochrona stawów i zdrowe kości

4flex to innowacyjny suplement diety, który dzięki zawartości naturalnego kolagenu działa odżywczo na stawy. Preparat wzmacnia kości i skutecznie odbudowuje tkankę chrzęstną, polepszając tym samym komfort życia. Brak sztucznych dodatków, cholesterolu, tłuszczu i glutenu czyni suplement zdrowym i całkowicie bezpiecznym.

Więcej…

4 Flex Silver, 30 saszetek
49,99
4 Flex Sport, 30 saszetek
66,99
4 Flex, 30 saszetek
59,89
4 Flex, 30+10 szaszetek
59,89
4 Flex, Kolagen Nowej Generacji z witaminą C, smak porzeczkowy, 30 saszetek
66,97

Kolagen nowej generacji

Kolagen stanowi główny składnik układu kostnego i ma bardzo duży wpływ na wytrzymałość chrząstki, zapewniającej stawom odpowiednią elastyczność. Niedobór tego składnika może przyczyniać się do problemów stawowych, powodując ogólne pogorszenie zdrowia i aktywności fizycznej. W trosce o zdrowie stawów został stworzony suplement diety 4flex. To preparat o unikalnej formule, który eliminuje dolegliwości bólowe i pozwala cieszyć się swobodą ruchu.

Z myślą o osobach szczególnie aktywnych fizycznie na rynku pojawił się suplement 4flex sport, który stanowi połączenie kolagenu naturalnego pochodzenia z L-karnityną. Starannie opracowany skład preparatu oddziałuje bezpośrednio na tkankę chrząstną, a regularnie stosowany pozwala utrzymać zdrowe kości.

4flex to kolagen nowej generacji, który stymuluje odbudowę tkanki chrząstną i wzmacnia stawy. Preparat jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych.

Do góry