Internetowa apteka Gemini oferuje suplementy diety 4flex zawierające naturalny kolagen. Ten i pozostałe składniki, takie jak bioaktywne peptydy, wpływają na odżywienie tkanki chrzęstnej. Dodatkowo, zapewniają one doskonałą jej regenerację. Wystarczy jedna saszetka dziennie, aby przy regularnym przyjmowaniu, już zaledwie po kilku tygodniach zauważyć poprawę stanu zdrowia. Zaznaczamy, że 4flex mogą przyjmować tylko i wyłącznie osoby dorosłe, z wykluczeniem kobiet w ciąży i matek karmiących. Zadbaj o swoje zdrowie, wzmocnij kości, usprawnij pracę mięśni. Wybierz 4Flex! W naszej aptece, cena tego preparatu jest bardzo atrakcyjna. Zapraszamy!

4flex - skuteczna ochrona stawów i zdrowe kości

4flex to innowacyjny suplement diety, który dzięki zawartości naturalnego kolagenu działa odżywczo na stawy. Preparat wzmacnia kości i skutecznie odbudowuje tkankę chrzęstną, polepszając tym samym komfort życia. Brak sztucznych dodatków, cholesterolu, tłuszczu i glutenu czyni suplement zdrowym i całkowicie bezpiecznym.

Więcej…

Sortowanie: najniższa cena

4 Flex, Kolagen Nowej Generacji z witaminą C, smak porzeczkowy, 30 saszetek
58,49
Waga: 0.42 kg
Ilość
4 Flex Sport, 30 saszetek
59,89
Waga: 0.405 kg
Ilość

Kolagen nowej generacji

Kolagen stanowi główny składnik układu kostnego i ma bardzo duży wpływ na wytrzymałość chrząstki, zapewniającej stawom odpowiednią elastyczność. Niedobór tego składnika może przyczyniać się do problemów stawowych, powodując ogólne pogorszenie zdrowia i aktywności fizycznej. W trosce o zdrowie stawów został stworzony suplement diety 4flex. To preparat o unikalnej formule, który eliminuje dolegliwości bólowe i pozwala cieszyć się swobodą ruchu.

Z myślą o osobach szczególnie aktywnych fizycznie na rynku pojawił się suplement 4flex sport, który stanowi połączenie kolagenu naturalnego pochodzenia z L-karnityną. Starannie opracowany skład preparatu oddziałuje bezpośrednio na tkankę chrząstną, a regularnie stosowany pozwala utrzymać zdrowe kości.

4flex to kolagen nowej generacji, który stymuluje odbudowę tkanki chrząstną i wzmacnia stawy. Preparat jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych.

Do góry