Lek Acard jest stosowany między innymi w chorobach niedokrwiennych serca, w zapobieganiu zawałowi serca, w chorobach wieńcowych, w miażdżycy tętnic obwodowych oraz innych. Tabletki Acard są przeznaczone do długotrwałego przyjmowania w chorobach niosących ryzyko zatoru i zakrzepu naczyń krwionośnych.

Acard - w profilaktyce chorób układu krążenia

O przeciwbólowych i przeciwzapalnych właściwościach kwasu acetylosalicylowego wiadomo już od dawna. To właśnie na jego bazie powstał Acard Lek, który jest przeznaczony do profilaktycznego stosowania w chorobach grożących powstaniem zatorów i zakrzepów w naczyniach krwionośnych. Kwas acetylosalicylowy hamuje zlepianie się płytek krwi.

Więcej…

Bestseller
7,59
Waga: 0.02 kg
Ilość

Lek rekomendowany przez kardiologów

Acard zawiera kwas acetylosalicylowy, który skutecznie przeciwdziała tworzeniu się skrzepów krwi. Co więcej, preparat zapobiega także wytrącaniu się blaszek miażdżycowych w obrębie ścian naczyń krwionośnych. Dzięki działaniu przeciwzakrzepowemu oraz przeciwzawałowemu jest polecany w profilaktyce zawałów serca, miażdżycy oraz udarów mózgu.

Zanim sięgniemy po lek, warto zapoznać się z treścią ulotki. Codzienne stosowanie preparatu acard może zmniejszać ryzyko zawału serca i udaru nawet o połowę, jednak jego przyjmowanie może wywołać działanie niepożądane. Z tego względu wcześniej warto zasięgnąć fachowej porady lekarskiej – lekarz ustali dawkę kwasu acetylosalicylowego, która będzie bezpieczna dla naszego organizmu.

Do góry