Acard - w profilaktyce chorób układu krążenia

O przeciwbólowych i przeciwzapalnych właściwościach kwasu acetylosalicylowego wiadomo już od dawna. To właśnie na jego bazie powstał Acard Lek, który jest przeznaczony do profilaktycznego stosowania w chorobach grożących powstaniem zatorów i zakrzepów w naczyniach krwionośnych. Kwas acetylosalicylowy hamuje zlepianie się płytek krwi.

Więcej…

Acard 75mg, 60 tabletek
7,49
Ilość

Lek rekomendowany przez kardiologów

Acard zawiera kwas acetylosalicylowy, który skutecznie przeciwdziała tworzeniu się skrzepów krwi. Co więcej, preparat zapobiega także wytrącaniu się blaszek miażdżycowych w obrębie ścian naczyń krwionośnych. Dzięki działaniu przeciwzakrzepowemu oraz przeciwzawałowemu jest polecany w profilaktyce zawałów serca, miażdżycy oraz udarów mózgu.

Zanim sięgniemy po lek, warto zapoznać się z treścią ulotki. Codzienne stosowanie preparatu acard może zmniejszać ryzyko zawału serca i udaru nawet o połowę, jednak jego przyjmowanie może wywołać działanie niepożądane. Z tego względu wcześniej warto zasięgnąć fachowej porady lekarskiej – lekarz ustali dawkę kwasu acetylosalicylowego, która będzie bezpieczna dla naszego organizmu.

Do góry