Alantan – ratunek na wszelkie podrażnienia skóry

Zaczerwieniona, swędząca i podrażniona skóra może przytrafić się każdemu. Wówczas ratunkiem mogą okazać się produkty marki Alantan, które nie tylko działają złuszczająco i łagodząco, ale też poprawiają elastyczność skóry. Te znane i cenione kosmetyki są tworzone na bazie alantoiny, pochodnej mocznika oraz związków pomocniczych.

Więcej…

Alantandermoline, żel na zmęczone i ociężałe  nogi, 50g
8,89
Ilość
Alantandermoline, maść pielęgnacyjna z witaminą F, 50g
7,88
Ilość
Alantandermoline, krem złuszczający, 50g
8,74
Ilość
Alantandermoline, krem ochronny z witaminą A, 50g
7,49
Ilość
Alantandermoline, krem ochronny półtłusty z witaminami A+E, 50g
7,49
Ilość
Alantandermoline, krem lekki, 50g
6,79
Ilość
Alantandermoline, krem głęboko nawilżający, 50g
8,64
Ilość
Alantandermoline, balsam do ciała nawilżający, 190ml
8,89
Ilość

Natychmiastowa regeneracja i odbudowa naskórka

Produkty Alantan to wysokiej jakości preparaty, których celem jest kompleksowa pielęgnacja skóry suchej i wrażliwej. Kosmetyki te warto posiadać w domowej apteczce – sprawdzają się bowiem idealnie w leczeniu oparzeń słonecznych, owrzodzeń, różnego rodzaju stanów zapalnych naskórka czy w łagodzeniu objawów atopowego zapalenia skóry. Można je również stosować w celu zapobiegania pieluszkowym odparzeniom u niemowląt – zarówno maść, jak i krem skutecznie działają już od pierwszych dni życia dziecka.

Marka posiada w swojej ofercie zarówno klasyczny Alantan w formie maści i kremu, jak i wersję Alantan Plus, która została wzbogacona o dekspantenol. Związek ten wpływa na regenerację i odżywienie skóry, a dodatkowo sprawia, że konsystencja kosmetyków jest lekka i przyjemna. Kosmetyki z dekspantenolem znajdują zastosowanie w pielęgnowaniu skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień oraz uczuleń.

Do góry