Oferta apteki Gemini obejmuje szeroką gamę leków Aspirin. Do nabycia preparaty przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne, jak również leki przeciwzakrzepowe - Aspirin Cardio. W sprzedaży tabletki powlekane, musujące lub w saszetkach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Aspirin – historia słynnego leku przeciwbólowego

Aspiryna to jeden z pierwszych leków przeciwbólowych. W 1899 r. opisano jej właściwości przeciwgorączkowe, a sama Aspiryna została opatentowana i trafiła do sprzedaży jako lek zapisywany na receptę. W 1925 r. posłużyła jako oręż w walce ze światową epidemią grypy, a w 1950 r. trafia do Księgi Guinnessa jako najlepiej sprzedający się lek na świecie.

Więcej…

Aspirin C, 10 tabletek musujących
11,89
Waga: 0.045 kg
Ilość
Aspirin C, 20 tabletek musujących
20,69
Waga: 0.085 kg
Ilość
Aspirin Cardio (Protect) 100mg, 28 tabletek
6,39
Waga: 0.01 kg
Ilość
Aspirin Effect 500mg, 10 saszetek
12,39
Waga: 0.02 kg
Ilość
Aspirin Ultra Fast (Migrena),12 tabletek  musujących
8,99
Waga: 0.05 kg
Ilość

Lek przeciwbólowy o wszechstronnym zastosowaniu

Powodzenie Aspiryny nie osłabło do dziś. Znana na całym świecie, od lat pomaga ludziom w zwalczaniu różnego rodzaju bólu. Jej producentem od początku jest firma Bayer, która wytwarza kilka wariantów leku.

W Aptece Gemini kupicie Państwo m. in.:

Aspirin C, którą warto zażyć już przy pierwszych objawach przeziębienia. Zawarte w tabletkach silne stężenie kwasu acetylosalicylowego, działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie, a dodatek witaminy C zwalcza prezeziębienie. Aspirin C w wersji tabletek musujących dodatkowo przyspiesza działanie leku.

Aspirin Complex, która jest stosowana w leczeniu objawowym kataru, gorączki i bólów związanych z przeziębieniem. Unikalna kompozycja zawartych w niej składników: kwasu acetylosalicylowego oraz pseudoefedryny, zapewnia szybką ulgę w przypadku pojawienia się najbardziej uciążliwych, nasilonych symptomów przeziębienia.

Aspirin Cardio, która zgodnie z nazwą ma wpływ na poprawę funkcjonowania układu krążenia, zalecana jest osobom z nadciśnieniem, miażdżycą naczyń obwodowych i wysokim poziomem cholesterolu, u których istnieje ryzyko wystąpienia zawału lub udaru mózgu.

Aspirin, jak każdy lek może powodować nadwrażliwość na któryś z jej składników. Zgodnie z tym, jej stosowanie należy poprzedzić lekturą ulotki dołączonej do opakowania lub zasięgnąć porady specjalisty.

Do góry