Produkty Bebiko cieszą ogromnym zaufaniem wielu rodziców. Są to mleka modyfikowane przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. W naszej ofercie znajduje się m.in. mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia do 6 miesiąca życia, mleka dla starszych dzieci (w tym o smaku bananowym lub truskawkowym), a także preparaty przeciw ulewaniu, dla dzieci z tendencją do alergii, mleko na kolkę oraz płyn doustny. Wszystkie produkty Bebiko zawierają opatentowaną kompozycję składników niezbędnych do prawidłowego rozwoju dzieci i niemowląt. Ich czołowymi składnikami są błonnik, nukleotydy oraz wielonienasycone kwasy tłuszczowe. Zapraszamy do zapoznania się z prezentowanym asortymentem.

Zdrowe, bezpieczne mleko modyfikowane

Odpowiednie żywienie dzieci powinno podążać za zmieniającymi się potrzebami małego człowieka. Do rodziców należy obowiązek kształtowana właściwych nawyków żywieniowych już od najmłodszych lat. Niewątpliwie najintensywniejszy rozwój dziecka można zauważyć w pierwszym miesiącu życia. Wówczas dziecko korzysta z rezerw nagromadzonych w życiu płodowym. Później maluszek jest coraz bardziej zależny od składników odżywczych dostarczanych wraz z pożywieniem. Firma Bebiko wychodzi naprzeciw potrzebom mam i ich maluchów. Mleka modyfikowane Bebiko w dużym stopniu wspierają zdrowy rozwój dziecka, dostarczają mu wszelkich niezbędnych, odżywczych składników. Firma Bebiko cieszy się dużym zaufaniem wśród rodziców. Oferuje mleka modyfikowane, dostępne w smakach, które polubi każde dziecko.

Więcej…

1 2 ... 2
Następna strona Ostatnia strona
Bebiko 1, mleko początkowe, dla niemowląt od urodzenia, 350g
14,39
Waga: 0.4 kg
Ilość
Bebiko 1, mleko początkowe, dla niemowląt od urodzenia, płyn, 90ml
2,79
Waga: 0.105 kg
Ilość
Bebiko 2, mleko następne, dla niemowląt po 6 miesiącu, 350g
14,39
Waga: 0.4 kg
Ilość
Bebiko 2R, mleko następne dla niemowląt po 6 miesiącu, 350g
13,49
Waga: 0.4 kg
Ilość
Bebiko 3 Junior, mleko modyfikowane, dla dzieci powyżej 1 roku życia, 350g
14,99
Waga: 0.4 kg
Ilość
Bebiko 3R Junior, mleko modyfikowane, dla dzieci powyżej 1 roku życia, 350g
14,49
Waga: 0.4 kg
Ilość
Bebiko 4 Junior, mleko modyfikowane, po 2 roku życia, 350g
14,49
Waga: 0.4 kg
Ilość
Bebiko 4R Junior, mleko modyfikowane, po 2 roku życia, 350g
12,99
Waga: 0.4 kg
Ilość
1 2 ... 2
Następna strona Ostatnia strona

Propozycje Bebiko dla maluchów w różnym wieku

Apteka Internetowa Gemini ma w swojej ofercie rozmaite mleka następnego. Bebiko 3 Junior posiada innowacyjną formułę, która została zaprojektowana na podstawie najnowszych badań. Badania przeprowadzono we współpracy z Fundacją Nutricia i dotyczyły żywienia dzieci w naszym kraju. Mleko Bebiko 3 Junior znakomicie wpływa na właściwy rozwój dziecka. W swoim składzie zawiera bardzo wartościowe składniki. Wapń i witamina D jest konieczna dla mocnych kości, żelazo jest niezbędne dla prawidłowego rozwoju mózgu, natomiast konieczny dla dobrego rozwoju układu nerwowego jest kwas a-linolenowy. Mleko ma w swoim składzie również witaminy A, D, E, C i B12. Modyfikowane mleko Bebiko 4 Junior jest przeznaczone dla dzieci powyżej 2. roku życia. Mleko to w znacznym stopniu wspomaga właściwy rozwój dziecka. W swoim składzie posiada wapń i witaminę D, które są niezbędne dla mocnych kości, zawiera również żelazo, które jest niebywale ważne dla prawidłowego rozwoju mózgu. Spożywanie mleka w znacznym stopniu wspiera rozwój zdrowej flory bakteryjnej w jelitach. Dla dzieci, które cierpią z powodu ulewań, Bebiko przygotowało dietetyczny środek spożywczy – Bebiko AR proszek. Mączka z ziaren chleba świętojańskiego, gęstnieje w żołądku niemowlęcia podczas trawienia, dzięki temu skutecznie łagodzi objawy ulewań. Mączka również ma wpływ na zmiękczenie stolca dziecka. Produkt ten może być wyłączną dietą niemowląt od urodzenia. Jest przeznaczony dla dzieci, które nie są karmione piersią i często ulewają po posiłkach.

Do góry