Produkty Bepanthen zapewniają doskonałą pielęgnację skóry nie tylko dzieci, ale również osób dorosłych. Do nabycia krem, maść oraz krople do oczu. Kremy i maści Bepanthen łagodzą podrażnienia, chronią naskórek oraz przyspieszają jego regenerację. Zawarte w preparatach składniki, wspaniale nawilżają oraz odżywiają skórę. Stymulują także wytwarzanie lipidów, które są niezbędne w prawidłowym funkcjonowaniu skóry. Z kolei Bepanthen Eye - krople, doskonale nawilżają i regenerują powierzchnię oka. W naszej aptece cena preparatów Bepanthen jest naprawdę atrakcyjna. Przekonaj się już dziś! Zapraszamy.

Produkty Bepanthen bezpieczne i skuteczne od lat

Wiedza, doświadczenie, innowacje i skuteczność, to cechy opisujące markę Bepanthen, która od 70 lat pomaga efektywnie walczyć z problemami skórnymi. Produkty, wśród których należy wymienić maści, kremy i krople do oczu nie zawierają substancji zapachowych, barwników ani składników drażniących dlatego mogą je stosować niemowlęta, dzieci i dorośli.

Więcej…

1 2 ... 2
Następna strona Ostatnia strona
Bebilon 2 z Pronutra, mleko następne, powyżej 6 miesiąca, 1200g x 4 sztuki + BEPANTHEN 30G GRATIS
228,00
Waga: 5.34 kg
Ilość
Bebilon 3 Junior z Pronutra, mleko modyfikowane ,pow 1 roku, 1200g x4 szt + BEPANTHEN 30G GRATIS
228,00
Waga: 5.34 kg
Ilość
Bepanthen Baby Extra, maść ochronna, od urodzenia, 100g
32,89
Waga: 0.13 kg
Ilość
Bepanthen Baby Extra, maść ochronna, od urodzenia, 30g
16,89
Waga: 0.05 kg
Ilość
Bepanthen Baby, maść ochronna, 100g
29,99
Waga: 0.135 kg
Ilość
Bepanthen Baby, maść ochronna, 30g
13,39
Waga: 0.05 kg
Ilość
Bepanthen Derm krem, od urodzenia, 100g
30,89
Waga: 0.265 kg
Ilość
Bepanthen Derm krem, od urodzenia, 30g
14,69
Waga: 0.045 kg
Ilość
1 2 ... 2
Następna strona Ostatnia strona

Kosmetyki do pielęgnacji skóry i oczu

Substancją czynną w produktach Bepanthen od samego początku ich produkcji jest dekspantenol czyli prowitamina B5, która ma właściwości regenerujące i kojące ochraniające naskórek. Lekka konsystencja preparatów pielęgnuje skórę jednocześnie pozwalając jej oddychać.

Gdy w wyniku zranienia zaistnieje ryzyko zakażenia rany, warto sięgnąć po Bepanthen krem Plus, który poradzi sobie z odkażeniem powierzchownych ran rożnego pochodzenia. Zawarte w składzie prowitamina B5 i środki antyseptyczne chronią przed wdaniem się zakażenia, przyspieszają regenerację naskórka i jego gojenie. Krem rekomendowany jest również do pielęgnacji ran powstałych w wyniku małych zabiegów chirurgicznych.

Bepanthen eye to krople do oczu, które tworząc warstwę ochronną na powierzchni oka skutecznie je nawilżają dzięki obecności kwasu hialuronowego w postaci soli sodowej i prowitaminy B5. Krople pomagają w zwalczaniu objawów suchego oka, pieczenia, podrażnień i zaczerwienienia oczu. Nie zaburzają ostrości widzenia i mogą być stosowane razem z soczewkami kontaktowymi.

Do pielęgnacji bardzo wrażliwej skóry niemowląt i dzieci, producent poleca Maść Bepanthen Baby, która chroni skórę niemowląt przed podrażnieniami i odparzeniami pieluszkowymi. Lekka, przezroczysta konsystencja maści dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Zawarta w składzie prowitamina B5 wspomaga proces regeneracji naskórka i gojenie.

Do góry