Produkty Bepanthen bezpieczne i skuteczne od lat

Wiedza, doświadczenie, innowacje i skuteczność, to cechy opisujące markę Bepanthen, która od 70 lat pomaga efektywnie walczyć z problemami skórnymi. Produkty, wśród których należy wymienić maści, kremy i krople do oczu nie zawierają substancji zapachowych, barwników ani składników drażniących dlatego mogą je stosować niemowlęta, dzieci i dorośli.

Więcej…

Bepanthen Baby Extra, maść ochronna, od urodzenia, 100g
41,90
Bepanthen Baby Extra, maść ochronna, od urodzenia, 30g
18,59
Bepanthen Baby, maść ochronna, od urodzenia, 100g
27,70
Bepanthen Baby, maść ochronna, od urodzenia, 30g
16,75
Bepanthen Derm krem, od urodzenia, 100g
36,97
Bepanthen Derm krem, od urodzenia, 30g
16,79
Bepanthen eye, krople do oczu, 10 sztuk po 0,5ml KRÓTKA DATA
15,99
Data ważności produktu: 2019-04-30
Bepanthen eye, krople do oczu, 20 sztuk po 0,5ml
34,99
Bepanthen eye, krople do oczu, butelka, 10ml
39,02
Bepanthen Plus (50mg+5mg)/mg, krem, 30g
17,45
Bepanthen Sensiderm Daily Care, krem prebiotykowy do skóry wrażliwej, 150ml
39,99
Bepanthen Sensiderm, krem, od urodzenia, 20g
16,69
Bepanthen Sensiderm, krem, od urodzenia, 50g
37,45

Kosmetyki do pielęgnacji skóry i oczu

Substancją czynną w produktach Bepanthen od samego początku ich produkcji jest dekspantenol czyli prowitamina B5, która ma właściwości regenerujące i kojące ochraniające naskórek. Lekka konsystencja preparatów pielęgnuje skórę jednocześnie pozwalając jej oddychać.

Gdy w wyniku zranienia zaistnieje ryzyko zakażenia rany, warto sięgnąć po Bepanthen krem Plus, który poradzi sobie z odkażeniem powierzchownych ran rożnego pochodzenia. Zawarte w składzie prowitamina B5 i środki antyseptyczne chronią przed wdaniem się zakażenia, przyspieszają regenerację naskórka i jego gojenie. Krem rekomendowany jest również do pielęgnacji ran powstałych w wyniku małych zabiegów chirurgicznych.

Bepanthen eye to krople do oczu, które tworząc warstwę ochronną na powierzchni oka skutecznie je nawilżają dzięki obecności kwasu hialuronowego w postaci soli sodowej i prowitaminy B5. Krople pomagają w zwalczaniu objawów suchego oka, pieczenia, podrażnień i zaczerwienienia oczu. Nie zaburzają ostrości widzenia i mogą być stosowane razem z soczewkami kontaktowymi.

Do pielęgnacji bardzo wrażliwej skóry niemowląt i dzieci, producent poleca Maść Bepanthen Baby, która chroni skórę niemowląt przed podrażnieniami i odparzeniami pieluszkowymi. Lekka, przezroczysta konsystencja maści dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Zawarta w składzie prowitamina B5 wspomaga proces regeneracji naskórka i gojenie.

Do góry