Produkty Bepanthen bezpieczne i skuteczne od lat

Wiedza, doświadczenie, innowacje i skuteczność, to cechy opisujące markę Bepanthen, która od 70 lat pomaga efektywnie walczyć z problemami skórnymi. Produkty, wśród których należy wymienić maści, kremy i krople do oczu nie zawierają substancji zapachowych, barwników ani składników drażniących dlatego mogą je stosować niemowlęta, dzieci i dorośli.

Więcej…

Bepanthen Baby Extra, maść ochronna, od urodzenia, 100g
37,89
Ilość
Bepanthen Baby Extra, maść ochronna, od urodzenia, 30g
19,88
Ilość
Bepanthen Baby, maść ochronna, 100g + BEPANTHEN 30 G GRATIS
31,87
Ilość
Bepanthen Baby, maść ochronna, od urodzenia, 100g
31,86
Ilość
Bepanthen Baby, maść ochronna, od urodzenia, 30g
15,89
Ilość
Bepanthen Derm krem, od urodzenia, 100g
38,48
Ilość
Bepanthen Derm krem, od urodzenia, 30g
15,84
Ilość
Bepanthen eye, krople do oczu, 10 sztuk po 0,5ml
19,48
Ilość
Bepanthen eye, krople do oczu, 20 sztuk po 0,5ml
30,89
Ilość
Bepanthen eye, krople do oczu, butelka, 10ml
31,98
Ilość
Bepanthen Plus, krem, 30g
16,88
Ilość
Bepanthen Sensiderm, krem, od urodzenia, 20g
16,89
Ilość
Bepanthen Sensiderm, krem, od urodzenia, 50g
33,64
Ilość

Kosmetyki do pielęgnacji skóry i oczu

Substancją czynną w produktach Bepanthen od samego początku ich produkcji jest dekspantenol czyli prowitamina B5, która ma właściwości regenerujące i kojące ochraniające naskórek. Lekka konsystencja preparatów pielęgnuje skórę jednocześnie pozwalając jej oddychać.

Gdy w wyniku zranienia zaistnieje ryzyko zakażenia rany, warto sięgnąć po Bepanthen krem Plus, który poradzi sobie z odkażeniem powierzchownych ran rożnego pochodzenia. Zawarte w składzie prowitamina B5 i środki antyseptyczne chronią przed wdaniem się zakażenia, przyspieszają regenerację naskórka i jego gojenie. Krem rekomendowany jest również do pielęgnacji ran powstałych w wyniku małych zabiegów chirurgicznych.

Bepanthen eye to krople do oczu, które tworząc warstwę ochronną na powierzchni oka skutecznie je nawilżają dzięki obecności kwasu hialuronowego w postaci soli sodowej i prowitaminy B5. Krople pomagają w zwalczaniu objawów suchego oka, pieczenia, podrażnień i zaczerwienienia oczu. Nie zaburzają ostrości widzenia i mogą być stosowane razem z soczewkami kontaktowymi.

Do pielęgnacji bardzo wrażliwej skóry niemowląt i dzieci, producent poleca Maść Bepanthen Baby, która chroni skórę niemowląt przed podrażnieniami i odparzeniami pieluszkowymi. Lekka, przezroczysta konsystencja maści dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Zawarta w składzie prowitamina B5 wspomaga proces regeneracji naskórka i gojenie.

Do góry