Biała Perła - preparaty do wybielania zębów w warunkach domowych. Szybka i bezpieczna metoda na pozbycie się przebarwień szkliwa. Biała Perła daje możliwość uzyskania śnieżnobiałego uśmiechu bez konieczności wizyty w poradni stomatologicznej. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfiką oferowanego asortymentu.

Produkty Biała Perła – skuteczne wybielanie zębów

O pięknym, śnieżnobiałym uśmiechu z całą pewnością marzy większość z nas. Produkty Biała Perła zostały stworzone z myślą o wszystkich tych, którzy chcą wybielić zęby w domowym zaciszu. Dzięki specjalnie przygotowanym preparatom i staranie dopasowanym aplikatorom na górne i dolne zęby, olśniewający uśmiech może stać się wizytówką każdego.

Więcej…

BIAŁA PERŁA Pasta do zębów wybielająca 100ml
19,89
Waga: 0.125 kg
Ilość
BIAŁA PERŁA Pasta do zębów wybielająca 75ml
15,69
Waga: 0.105 kg
Ilość
BIAŁA PERŁA, pasta do zębów dla palaczy, 75ml
15,69
Waga: 0.11 kg
Ilość
BIAŁA PERŁA, Pasta do zębów dla pijących kawę i herbatę, 75ml
15,59
Waga: 0.105 kg
Ilość
BIAŁA PERŁA, Pasta do zębów, 75ml + Płyn do płukania zębów, 250ml
15,69
Waga: 0.41 kg
Ilość
BIAŁA PERŁA, System Wybielający 10 dni
61,79
Waga: 0.265 kg
Ilość

Biała Perła - System Wybielający

System wybielający Biała Perła jest przeznaczony do wybielania metodą enzymatyczną wyłącznie naturalnych zębów. Kuracja trwa od dziesięciu do czternastu dni – w tym czasie należy ograniczyć spożywanie mocnych napojów, takich jak kawa i herbata, a także zrezygnować z palenia papierosów.

"Biała Perła Pasta" przeznaczona jest do wybielania zębów i została stworzona na bazie wyselekcjonowanych składników, umożliwiając dzięki temu przywrócenie naturalnie białego uzębienia. Dodatkowo produkty Biała Perła skutecznie wspomagają proces remineralizacji szkliwa i ograniczają nadwrażliwość dziąseł. W procesie wybielania zostają usunięte zanieczyszczenia z powierzchni zębów, a dzięki substancjom aktywnym zachowywana jest naturalna biel.

Do góry