Produkty Biała Perła – skuteczne wybielanie zębów

O pięknym, śnieżnobiałym uśmiechu z całą pewnością marzy większość z nas. Produkty Biała Perła zostały stworzone z myślą o wszystkich tych, którzy chcą wybielić zęby w domowym zaciszu. Dzięki specjalnie przygotowanym preparatom i staranie dopasowanym aplikatorom na górne i dolne zęby, olśniewający uśmiech może stać się wizytówką każdego.

Więcej…

BIAŁA PERŁA Plus, System Wybielający 5 dni
68,98
BIAŁA PERŁA, Junior, pasta do zębów od 6 do 12 lat, 50ml
9,49
BIAŁA PERŁA, Jutro Impreza, żel 8ml + pasta 30ml
35,89
BIAŁA PERŁA, Kids, pasta do zębów od 3 do 6 lat, 50ml
9,79
BIAŁA PERŁA, pasta do zębów dla palaczy, 75ml
12,39
BIAŁA PERŁA, Pasta do zębów dla pijących kawę i herbatę, 75ml
18,74
BIAŁA PERŁA, Properio, enzymatyczno-ziołowa pasta do zębów przeciw paradontozie, 75ml
12,88
BIAŁA PERŁA, System Wybielający 10 dni
59,81
BIAŁA PERŁA, System Wybielający 5 dni + 5 dni, duopack KRÓTKA DATA
55,99
Data ważności produktu: 2018-11-30

Biała Perła - System Wybielający

System wybielający Biała Perła jest przeznaczony do wybielania metodą enzymatyczną wyłącznie naturalnych zębów. Kuracja trwa od dziesięciu do czternastu dni – w tym czasie należy ograniczyć spożywanie mocnych napojów, takich jak kawa i herbata, a także zrezygnować z palenia papierosów.

"Biała Perła Pasta" przeznaczona jest do wybielania zębów i została stworzona na bazie wyselekcjonowanych składników, umożliwiając dzięki temu przywrócenie naturalnie białego uzębienia. Dodatkowo produkty Biała Perła skutecznie wspomagają proces remineralizacji szkliwa i ograniczają nadwrażliwość dziąseł. W procesie wybielania zostają usunięte zanieczyszczenia z powierzchni zębów, a dzięki substancjom aktywnym zachowywana jest naturalna biel.

Do góry