Preparaty witaminowe Biovital

Preparaty Biovital są tworzone z myślą o osobach w różnym wieku. Są one w szczególności polecane dzieciom oraz dorosłym, których codzienna dieta jest uboga w witaminy i pierwiastki mineralne. Zawarte w produktach cenne składniki pozwalają zachować nie tylko doskonałe zdrowie, ale także cieszyć się dobrą kondycją psychiczną.

Więcej…

AA Long 4 Lashes Men, szampon przeciwłupieżowy wzmacniający włosy, 200ml
24,98
AVA Eco Men, olejek odżywczy do skóry z zarostem, 30ml
19,49
BIAŁY JELEŃ Men, żel & szampon z minerałami, 300ml
8,19
Biovital Zdrowie, płyn, 1000ml + BIOVITAL TORBA JUTOWA GRATIS
29,87
Hairvity Men, 60 kapsułek
42,52
LUKSJA Care Pro Men, żel pod prysznic 3w1, Fresh, 500ml
9,29
Receptura Babuszki Agafii, szampon piwny, dla mężczyzn, 350ml
4,78
SEBORADIN Men Sport 2w1, szampon i żel pod prysznic, guarana, 250ml
16,19
ZIAJA Yego, żel do higieny intymnej, 300ml
6,89

Suplementy diety dla dzieci i dorosłych

Biovital to preparaty witaminowe, które zawierają w swoim składzie witaminę C, witaminy z grupy B, ekstrakt z głogu, cynk, selen, żelazo oraz mangan. Dzięki starannie dobranym składnikom produkty te są polecane w celu zapobiegania niedoborom związków mineralnych w organizmie, a także w stanach wzmożonego wysiłku i przemęczenia. Kompozycja związków została dobrana również w ten sposób, by skutecznie wzmacniać pamięć i koncentrację. Suplementy wspomagają funkcjonowanie układów: krwiotwórczego, odpornościowego oraz nerwowego.

Do codziennej suplementacji diety dzieci powyżej trzeciego roku życia polecany jest Kinder Biovital. Preparat ten odznacza się wysoką zawartością witamin: A, B6, C oraz D, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju układu kostnego czy immunologicznego.

Do góry