Preparaty witaminowe Biovital

Preparaty Biovital są tworzone z myślą o osobach w różnym wieku. Są one w szczególności polecane dzieciom oraz dorosłym, których codzienna dieta jest uboga w witaminy i pierwiastki mineralne. Zawarte w produktach cenne składniki pozwalają zachować nie tylko doskonałe zdrowie, ale także cieszyć się dobrą kondycją psychiczną.

Więcej…

Biovital PAMIĘĆ, płyn, 650ml
33,77
Ilość
Biovital PAMIĘĆ, płyn, 650ml + BIOVITAL TOREBKA PREZENTOWA GRATIS
33,78
Ilość
Biovital ZDROWIE, płyn, 1000ml
35,88
Ilość
Kinder Biovital Gel, multiwitamina w formie galaretki, smak pomarańczowy, dla dzieci od 3 lat, 175g
13,19
Ilość
Kinder Biovital YOUnior, dla dzieci powyżej 9 lat, 30 tabletek do ssania
18,89
Ilość

Suplementy diety dla dzieci i dorosłych

Biovital to preparaty witaminowe, które zawierają w swoim składzie witaminę C, witaminy z grupy B, ekstrakt z głogu, cynk, selen, żelazo oraz mangan. Dzięki starannie dobranym składnikom produkty te są polecane w celu zapobiegania niedoborom związków mineralnych w organizmie, a także w stanach wzmożonego wysiłku i przemęczenia. Kompozycja związków została dobrana również w ten sposób, by skutecznie wzmacniać pamięć i koncentrację. Suplementy wspomagają funkcjonowanie układów: krwiotwórczego, odpornościowego oraz nerwowego.

Do codziennej suplementacji diety dzieci powyżej trzeciego roku życia polecany jest Kinder Biovital. Preparat ten odznacza się wysoką zawartością witamin: A, B6, C oraz D, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju układu kostnego czy immunologicznego.

Do góry