Kategorie


Preparaty witaminowe Biovital

Preparaty Biovital są tworzone z myślą o osobach w różnym wieku. Są one w szczególności polecane dzieciom oraz dorosłym, których codzienna dieta jest uboga w witaminy i pierwiastki mineralne. Zawarte w produktach cenne składniki pozwalają zachować nie tylko doskonałe zdrowie, ale także cieszyć się dobrą kondycją psychiczną.

24 96
Biovital Complex, 30 kapsułek
19,53
Biovital Pamięć, płyn, 1000ml
37,29
Biovital Zdrowie Plus, 1000ml
33,90
Biovital Immuno 10 dni, 10 saszetek
20,16
Biovital Pamięć, płyn, 1000ml + BIOVITAL TORBA  JUTOWA GRATIS
37,30
Biovital Zdrowie Plus, 1000ml + BIOVITAL TOREBKA CZERWONA GRATIS
33,91
Biovital Zdrowie Plus, 1000ml + BIOVITAL TOREBKA "ŻYJ BIOVITALNIE" GRATIS
33,91
24 96

Suplementy diety dla dzieci i dorosłych

Biovital to preparaty witaminowe, które zawierają w swoim składzie witaminę C, witaminy z grupy B, ekstrakt z głogu, cynk, selen, żelazo oraz mangan. Dzięki starannie dobranym składnikom produkty te są polecane w celu zapobiegania niedoborom związków mineralnych w organizmie, a także w stanach wzmożonego wysiłku i przemęczenia. Kompozycja związków została dobrana również w ten sposób, by skutecznie wzmacniać pamięć i koncentrację. Suplementy wspomagają funkcjonowanie układów: krwiotwórczego, odpornościowego oraz nerwowego.

Do codziennej suplementacji diety dzieci powyżej trzeciego roku życia polecany jest Kinder Biovital. Preparat ten odznacza się wysoką zawartością witamin: A, B6, C oraz D, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju układu kostnego czy immunologicznego.