Biovital to szeroki wybór preparatów wielowitaminowych przeznaczonych zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Do nabycia między innymi: toniki wzmacniające organizm - Biovital Zdrowie, płyn poprawiający koncentrację i funkcje układu nerwowego - Biovital Pamięć, a także tabletki i żelki, których specjalnie opracowana formuła składników odżywczych pozwala dostarczyć organizmowi niezbędnych witamin i mikroelementów. Cena wybranych produktów Biovital jest bardzo atrakcyjna. Zachęcamy do zakupów w naszej internetowej aptece!

Preparaty witaminowe Biovital

Preparaty Biovital są tworzone z myślą o osobach w różnym wieku. Są one w szczególności polecane dzieciom oraz dorosłym, których codzienna dieta jest uboga w witaminy i pierwiastki mineralne. Zawarte w produktach cenne składniki pozwalają zachować nie tylko doskonałe zdrowie, ale także cieszyć się dobrą kondycją psychiczną.

Więcej…

Biovital PAMIĘĆ, płyn, 650ml
33,89
Waga: 1.19 kg
Ilość
Biovital PAMIĘĆ, płyn, 650ml + BIOVITAL TOREBKA PREZENTOWA GRATIS
33,90
Waga: 1.19 kg
Ilość
Biovital ZDROWIE, płyn, 1000ml OKAZJA
Okazja
35,39
Waga: 1.72 kg
Ilość
Data ważności produktu: 2017-11-30
Kinder Biovital Gumisie, żelki dla dzieci powyżej 4 lat, 30 sztuk OKAZJA
Okazja
6,99
Waga: 0.17 kg
Ilość
Data ważności produktu: 2017-09-30
Kinder Biovital, płyn dla dzieci od 3 lat, 650ml
32,89
Waga: 1.195 kg
Ilość

Suplementy diety dla dzieci i dorosłych

Biovital to preparaty witaminowe, które zawierają w swoim składzie witaminę C, witaminy z grupy B, ekstrakt z głogu, cynk, selen, żelazo oraz mangan. Dzięki starannie dobranym składnikom produkty te są polecane w celu zapobiegania niedoborom związków mineralnych w organizmie, a także w stanach wzmożonego wysiłku i przemęczenia. Kompozycja związków została dobrana również w ten sposób, by skutecznie wzmacniać pamięć i koncentrację. Suplementy wspomagają funkcjonowanie układów: krwiotwórczego, odpornościowego oraz nerwowego.

Do codziennej suplementacji diety dzieci powyżej trzeciego roku życia polecany jest Kinder Biovital. Preparat ten odznacza się wysoką zawartością witamin: A, B6, C oraz D, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju układu kostnego czy immunologicznego.

Do góry