Kategorie


Blanx – wybielanie zębów bez naruszania szkliwa

Wyciąg z porostu islandzkiego pozyskiwanego z dziewiczych terenów wysp północy ma znakomite właściwości ochronne i wybielające. Siłę zawartych w nim aktywnych składników wykorzystuje seria preparatów do zębów BlanX – specjalna linia pielęgnacyjno-kosmetyczna. Pasta BlanX to naturalny skład, który daje widoczny efekt, nie ścierając przy tym szkliwa zębowego.

24 96
BLANX White Shock, intensywny system wybielający z Blanx Led Bite, 50ml
53,38
BLANX White Shock, płyn do płukania jamy ustnej, 500ml
24,48
BLANX White Shock, z akceleratorem Blanx LED, 50ml
29,88
BLANX, płyn ochronny i wybielający do płukania jamy ustnej, 500ml
25,98
BLANX Med Classic, wybielająca pasta do zębów, 75ml
17,61
BLANX Med, pasta do zębów, Aktywna Ochrona, 100ml
26,78
BLANX Med, pasta do zębów, Anti-Age, 75ml
19,48
BLANX Med, pasta do zębów, Anty-Osad, 75ml
20,98
BLANX Med, pasta do zębów, Delikatne Dziąsła, 100ml
29,38
BLANX Med, pasta do zębów, Delikatne Dziąsła, 75ml
22,89
BLANX Med, pasta do zębów, Wrażliwe Zęby, 75ml
19,89
BLANX White Shock, pasta do zębów Natychmiastowa Biel, 75ml
17,19
BLANX Med, pasta do zębów, Czysta Natura, bez fluoru, 75ml
19,78
24 96

Pasta BlanX – sprawdzona metoda na bielszy uśmiech

Innowacyjność wyciągu z Cetraria Islandica polega na tym, że aktywne składniki, znajdujące się w mikrokapsułkach nośnikowych, mogą – dzięki swym mikroskopijnym rozmiarom – dotrzeć do najbardziej niedostępnych miejsc w uzębieniu. Ten wybielająco-ochronny ekstrakt, wzbogacony minerałami może być stosowany jako pasta pielęgnacyjna i kosmetyczna. Skutecznie chroni zęby przed próchnicą, usuwa przebarwienia, wzmacnia i remineralizuje.

Linia BlanX otrzymała w latach 2009-2013 Laury Konsumentów – złote, srebrne i brązowe. W internetowej aptece Gemini pasty BlanX do każdego rodzaju zębów. Zapraszamy!

Blanx - olśniewający, biały uśmiech

Moda na olśniewający, biały uśmiech dociera powoli do wszystkich zakątków świata i wyszła już dawno poza Hollywood. Obecnie niemal każdej osobie zależy na tym, by jej zęby były nieskazitelnie białe i przyciągały uwagę innych. Ładny uśmiech to nie tylko jedna z oczywistych oznak atrakcyjności, ale także sygnał, że dana osoba dba o siebie i swoje zdrowie. Na rynku dostępnych jest wiele past, które mają działanie wybielające i zapobiegają zbieraniu się szkodliwego osadu; jedną z marek, która stale poszerza swój asortyment, jest Blanx.

Jak właściwie pielęgnować zęby?

Niestety, higiena jamy ustnej wciąż jest zaniedbywana przez wiele osób. Aby cieszyć się zdrowymi zębami warto codziennie wykonywać kilka czynności – oprócz prawidłowego mycia zębów (przy pomocy odpowiedniej szczoteczki, specjalnie dobranej pasty i we właściwy sposób) ważne jest również regularne nitkowanie (pomaga to oczyścić przestrzenie międzyzębowe) oraz płukanie jamy ustnej odpowiednim preparatem. Na stan zębów wpływ ma także styl życia – jedzenie dużej ilości słodkich rzeczy (czy ogólnie – nieprawidłowa dieta) oraz palenie papierosów znacznie pogarsza kondycję całej jamy ustnej. Szczególnie ważne jest, by prawidłowej pielęgnacji zębów uczyć już małe dzieci; dobre nawyki powinny zostać wtedy z nimi na całe życie. Nie da się jednak ukryć, że nawet właściwa pielęgnacja nie przyniesie dobrych efektów, jeśli nie używa się dobrze dobranych preparatów. Marka Blanx ma w swojej ofercie wiele past, dlatego każdy może dobrać taką, która najlepiej będzie odpowiadała jego wymaganiom.

Blanx White Shock i pasta Blanx

Marka Blanx ma w swojej ofercie przede wszystkim pasty wybielające, które mają w składzie naturalne wyciągi (np. wyciąg z arktycznych porostów). Uwagę zwraca formuła pasty, która zawiera oczyszczające mikrogranulki. Dodatkowo pasty mają działanie antybakteryjne, usuwają przebarwienia i pomagają chronić szkliwo zębów. Część past marki Blanx ma za zadanie przede wszystkim skutecznie usuwać osad gromadzący się na zębach – to pasty idealne dla palaczy i smakoszy mocnej kawy i herbaty. Jednym z najbardziej popularnych preparatów marki jest Blanx White Shock, który – zgodnie z nazwą – ma dawać niesamowity efekt i gwarantować olśniewający uśmiech. Blanx White Shock jest zalecana osobom, które zmagają się z licznymi przebarwieniami. Blanx White Shock ma konsystencję żelu, który jest umieszczony w wygodnym do aplikowania sztyfcie. Co ważne, kuracja nie uszkadza szkliwa.