Bobovita – desery, kaszki, obiady

Bobovita to marka, która wie, że aby Twoje dziecko rozwijało się prawidłowo i było szczęśliwe powinno dostać to, co najlepsze. Żywienie malucha ma istotny wpływ na jego rozwój, zwłaszcza podczas 1000 pierwszych dni życia. Marka stawia na pełnowartościowe posiłki skomponowane z różnorodnych składników (zboża, owoce, warzywa, mleko) – wszystkie są bez konserwantów i bez barwników. Warto wiedzieć, że każda partia Bobovity przechodzi ponad 600 testów jakości i bezpieczeństwa – wszystko to w trosce o pyszny i zdrowy posiłek dla Twojego dziecka. Wśród szerokiego wachlarza produktów dla najmłodszych konsumentów znajdziemy między innymi desery w słoiku, w tubce, kaszki bezmleczne, kaszki mleczne, nektary i wiele innych.

1 2 3 ... 7
24 96
BoboVita, Deser w tubce, banan i jabłko z truskawką i kiwi, po 6 miesiącu, 80g KRÓTKA DATA - miniaturka zdjęcia produktu
2,94
Data ważności produktu: 2020-07-29
BoboVita, Deser w tubce, jabłko z mango i pomarańczą, po 6 miesiącu, 80g KRÓTKA DATA - miniaturka zdjęcia produktu
2,94
Data ważności produktu: 2020-08-12
BoboVita, Deser w tubce, truskawki i wiśnie z bananem, po 6 miesiącu, 80g KRÓTKA DATA - miniaturka zdjęcia produktu
2,94
Data ważności produktu: 2020-07-11
1 2 3 ... 7
24 96

Rozszerzenie diety niemowlaka z marką Bobovita

Żywność przeznaczona dla niemowląt i małych dzieci ma bardzo restrykcyjne normy zawartości w porównaniu do żywności ogólnodostępnej, dlatego produkty zbożowe dobre dla dorosłych nie sprawdzą się w rozszerzaniu diety dziecka. A produkty zbożowe są kluczowe dla prawidłowego zbilansowania diety malucha. Te w postaci kaszek to jedne z pierwszych, które uzupełniają dietę Twojej pociechy. Bobovita proponuje kaszki bezmleczne i mleczne na bazie różnych zbóż (pszenica, owies, proso, gryka, żyto, jęczmień, ryż, kukurydza), które zapewniają energię i kompleks witamin - wszystko potrzebne do wzrostu i rozwoju młodego organizmu. Dodatkowo są źródłem żelaza niezbędnego w procesie produkcji czerwonych krwinek, co za tym idzie – prawidłowego działania układu odpornościowego.

Oprócz kaszek Bobovita proponuje również obiady dla najmłodszych w wielu rozmaitych odsłonach, na przykład kluseczki z warzywami i indykiem, makaron z tuńczykiem lub warzywa ze schabem i kluseczkami. Wszystkie posiłki powstają wyłącznie z wartościowych składników kontrolowanych pod kątem bezpieczeństwa dla niemowląt, nie zawierają konserwantów, barwników oraz wzmacniaczy smaku. Produkty te nakierowane są na wsparcie mamy i dziecka w procesie poznawania nowych nut smakowych, będąc jednocześnie wysokiej jakości zbilansowanym posiłkiem.

Owocowe desery Bobovita na pewno zaspokoją podniebienie każdego młodego miłośnika nowych smaków. Kompozycje takie jak banan, jabłko, owoce jagodowe lub jabłka, truskawki i gruszki to nie tylko ciekawe urozmaicenie diety, ale też kompleks składników potrzebnych dla optymalnego rozwoju po piątym miesiącu życia. Dieta Twojego maluszka może też zostać wzbogacona o owocowe nektary, które nie tylko gaszą pragnienie, ale też zapoznają dziecko z owocowymi napojami, będąc dodatkowo źródłem cennej witaminy C. Po 6. miesiącu życia możecie wypróbować desery w tubkach – wygodne rozwiązanie (zwłaszcza dla posiłków poza domem) dostępne w rozmaitych kompozycjach owocowych i warzywnych. Pokarm możesz wycisnąć z tubki na łyżeczkę i w ten sposób aplikować dziecku, a po 12. miesiącu życia pod nadzorem osoby dorosłej pociecha może jeść już bezpośrednio z tubki.

Bobovita – w trosce o Twoje dziecko

Marka Bobovita stawia na posiłki skomponowane z produktów pochodzących z kontrolowanych upraw w trosce o bezpieczeństwo wszystkich składników w posiłkach. Receptury kaszek, deserów, obiadków czy nektarów powstały we współpracy z ekspertami w sprawach żywienia tak, aby gotowe posiłki były pyszne i zdrowe.

Bobovita podkreśla, że wszystkie surowce w produkowanych posiłkach spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa, aby w pełni odpowiadać na szczególne potrzeby żywieniowe wrażliwego organizmu dziecka w pierwszych latach życia.