Produkty Dexeryl - na pomoc suchej skórze

Zanieczyszczenie środowiska, intensywne promieniowanie słoneczne, stosowanie detergentów – to tylko kilka czynników, które mogą sprawić, że skóra staje się nadmiernie przesuszona. Wówczas w domowej apteczce warto mieć preparat Dexeryl. Produkty te są tworzone przez francuskie laboratorium dermokosmetyczne już od przeszło pięćdziesięciu lat.

24 96
24 96

Kompleksowa ochrona skóry suchej i wrażliwej

Kosmetyki Dexeryl są tworzone w odpowiedzi na potrzeby skóry nadmiernie przesuszonej i wrażliwej. Każdy krem ochronny tego producenta może być stosowany do leczenia objawów oraz dolegliwości wiążących się z suchą skórą, zwłaszcza w takich stanach chorobowych, jak: rybia łuska czy atopowe zapalenie skóry.

Składniki aktywne preparatów Dexeryl skutecznie łagodzą podrażnienia i eliminują objawy swędzenia. Glicerol skutecznie nawilża naskórek, natomiast miękka biała parafina zapewnia skórze specjalną powłokę ochronną, dzięki czemu jest ona chroniona przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Produkty są przeznaczone wyłącznie do stosowania zewnętrznego. Nie powinny po nie sięgać osoby uczulone na parabeny (preparat zawiera w składzie parahydroksybenzoesan – E216).