Zmagasz się z żylakami? Sięgnij po DIH

Tabletki DIH zawierają w swoim składzie diosminę, zaliczaną do grona bioflawonoidów. Dzięki temu składnikowi preparat skutecznie zwiększa napięcie naczyń żylnych oraz wykazuje działanie ochronne. Lek ten polecany jest w niewydolności krążenia żylnego – jego celem jest zwalczanie bólu oraz likwidowanie uczucia ciężkości nóg.

Więcej…

DIH 500mg, 60 tabletek
20,86
Dih Lipożel, 100g
19,89
DIH Max Comfort 1000mg, 30 tabletek
20,19
Dih Max Comfort 1000mg, 60 tabletek
34,88

Preparaty stworzone na bazie diosminy

Preparaty DIH są przeznaczone do stosowania doustnego dla osób, które chcą poprawić napięcie ścian żył oraz zneutralizować ból kończyn dolnych. W tabletkach DIH Max znajduje się diosmina mikronizowana, która jest jednym z najczęściej stosowanych składników w leczeniu chorób niewydolności żylnej, w tym w żylakach nóg i odbytu. Diosmina w formie zmikronizowanej przynosi najlepsze efekty lecznicze, gdyż w tej postaci jest dobrze wchłaniana przez ludzki organizm.

Diosmina, na bazie której produkowane są tabletki DIH to naturalny bioflawonoid, który odznacza się właściwościami przeciwobrzękowymi i przeciwzapalnymi. Związek ten skutecznie hamuje wydzielanie histaminy, która jest odpowiedzialna za rozszerzanie naczyń żylnych.

Do góry