Lek DIH stosuje się w leczeniu objawowym niewydolności krążenia żylnego kończyn dolnych (obrzęki, uczucie ciężkości i bólu nóg), a także w przypadku występowania hemoroidów. W naszej aptece do nabycia między innymi DIH w tabletkach oraz występujący w formie żelu - Dih Lipożel. Zapraszamy do poznania naszej oferty.

Zmagasz się z żylakami? Sięgnij po DIH

Tabletki DIH zawierają w swoim składzie diosminę, zaliczaną do grona bioflawonoidów. Dzięki temu składnikowi preparat skutecznie zwiększa napięcie naczyń żylnych oraz wykazuje działanie ochronne. Lek ten polecany jest w niewydolności krążenia żylnego – jego celem jest zwalczanie bólu oraz likwidowanie uczucia ciężkości nóg.

Więcej…

DIH 500mg, 60 tabletek
17,49
Waga: 0.06 kg
Ilość

Preparaty stworzone na bazie diosminy

Preparaty DIH są przeznaczone do stosowania doustnego dla osób, które chcą poprawić napięcie ścian żył oraz zneutralizować ból kończyn dolnych. W tabletkach DIH Max znajduje się diosmina mikronizowana, która jest jednym z najczęściej stosowanych składników w leczeniu chorób niewydolności żylnej, w tym w żylakach nóg i odbytu. Diosmina w formie zmikronizowanej przynosi najlepsze efekty lecznicze, gdyż w tej postaci jest dobrze wchłaniana przez ludzki organizm.

Diosmina, na bazie której produkowane są tabletki DIH to naturalny bioflawonoid, który odznacza się właściwościami przeciwobrzękowymi i przeciwzapalnymi. Związek ten skutecznie hamuje wydzielanie histaminy, która jest odpowiedzialna za rozszerzanie naczyń żylnych.

Do góry