Zawarta w leku Diosminex diosmina działa łagodząco na zaburzenie krążenia oraz poprawia jego pracę. Wskazaniami do stosowania leku są: ból, uczucie ciężkości nóg, nocne skurcze, żylaki kończyn dolnych. Może być także stosowany jako pomoc w walce z hemoroidami. Lek Diosminex do nabycia w postaci tabletek lub żelu.

Diosminex - w trosce o zdrowe nogi

Preparat Diosminex jest produkowany przez międzynarodowy koncern farmaceutyczny Valeant Pharmaceuticals International i dedykowany osobom borykającym się z żylnymi schorzeniami nóg. Starannie opracowana formuła leków pozwala na skuteczne zwalczanie objawów związanych z żylakami, kurczami nóg, a także z hemoroidami.

Więcej…

Sortowanie: najwyższa cena

Diosminex Max 1000mg, 60 tabletek
40,89
Waga: 0.125 kg
Ilość
Diosminex 500mg, 60 tabletek
26,89
Waga: 0.065 kg
Ilość
Diosminex, szybka ulga dla nóg, żel, 100g
20,49
Waga: 0.125 kg
Ilość

Wsparcie dla kluczowych obszarów układu krwionośnego

Produkty Diosminex zawierają w swoim składzie diosminę, która chroni ściany naczyń krwionośnych i zwiększa ich napięcie. Związek ten poprawia również przepływ limfy i wspomaga drenaż limfatyczny.

Tabletki oraz żel Diosminex mogą być stosowane zarówno w zwalczaniu objawów towarzyszących niewydolności krążenia żylnego kończyn dolnych, jak i w celu zadbania o dobrą kondycję nóg. Regularne stosowanie preparatów tej marki zmniejsza zastój żylny, zwiększa opór włosiczek i wpływa na skrócenie czasu opróżniania naczyń żylnych. Produkty Diosminex zapobiegają również powstawaniu tak zwanych pajączków i doskonale sprawdzają się w walce z niepożądanym cellulitem.

Do góry