Elgydium - produkty stworzone z myślą o odpowiedniej pielęgnacji jamy ustnej. Przedstawiamy szeroki wybór szczoteczek, past: wybielających, przeciwpróchniczych, na wrażliwe lub krwawiące dziąsła, nici dentystycznych, czyścików międzyzębowych, płynów do płukania. Do nabycia artykuły przeznaczone zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci.

Elgydium - w trosce o piękny, zdrowy uśmiech!

Produkty Elgydium tworzone przez specjalistyczne laboratorium Pierre Fabre Medicament to preparaty o wysokiej skuteczności, które pomagają w codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Dzięki uzupełniającym się składnikom przyspieszają eliminację płytki bakteryjnej, zapobiegają tworzeniu się kamienia nazębnego i chronią przed chorobami przyzębia.

Więcej…

1 2 3 4 5 ... 5
Następna strona Ostatnia strona
ELGYDIUM Junior, płyn do płukania ust, 500ml
12,99
Waga: 0.56 kg
Ilość
ELGYDIUM Junior, szczoteczka do zębów, 7-12 lat
9,49
Waga: 0.025 kg
Ilość
ELGYDIUM Kids, pasta do zębów, miętowo-truskawkowa, 50ml
11,89
Waga: 0.09 kg
Ilość
ELGYDIUM Kids, szczoteczka do zębów, 2-6 lat, 1 sztuka
9,79
Waga: 0.03 kg
Ilość
ELGYDIUM, nić dentystyczna pęczniejąca, 25m
9,89
Waga: 0.02 kg
Ilość
ELGYDIUM, nić dentystyczna z chlorhexydyną, 50m
9,89
Waga: 0.02 kg
Ilość
ELGYDIUM, nić dentystyczna z fluorem, 35m
9,39
Waga: 0.02 kg
Ilość
ELGYDIUM, pasta do zębów Brillance&Care, 30ml
18,29
Waga: 0.055 kg
Ilość
1 2 3 4 5 ... 5
Następna strona Ostatnia strona

Antybakteryjne preparaty do pielęgnacji jamy ustnej

Wszystkie produkty Elgydium są polecane w celu kompleksowej ochrony zębów. W szczególności są one dedykowane osobom, które chcą pozbyć się nieestetycznych przebarwień i móc cieszyć się pięknym, białym uśmiechem. Wybielające pasty do zębów oraz płyny do płukania jamy ustnej zawierają starannie dobrane związki aktywne, które nie niszczą szkliwa, ale łagodnie je polerują. W celu jeszcze lepszej ochrony zębów, marka proponuje także opatentowane szczoteczki dla dzieci i dorosłych, które przywracają naturalną biel zębów. Dzięki perfekcyjnie przyciętym włóknom szczoteczki zapewniają pełen komfort użytkowania, docierając do najmniejszych przestrzeni międzyzębowych.

Do góry