Espumisan – jeden z bardziej popularnych leków na wzdęcia, zapobiegający ich powstawaniu oraz eliminujący związane z nimi bóle. Często wybierany dla niemowląt jako sprawdzony lek na kolki. Do nabycia zarówno kapsułki i saszetki dla osób dorosłych, jak i Espumisan w formie kropli dla najmłodszych dzieci. Zapraszamy.

Dokuczają Ci wzdęcia? Sięgnij po Espumisan!

Espumisan to znany i sprawdzony preparat polecany do zwalczania zaburzeń żołądkowo-jelitowych. Substancje czynne leku skutecznie eliminują gazy i wzdęcia, a także pomagają usuwać z organizmu resztki zalegającego pokarmu. Środek do stosowania doustnego jest dostępny w formie kropel, kapsułek i poręcznych saszetek.

Więcej…

Espumisan 100mg/ml, krople doustne, 30ml
21,89
Waga: 0.08 kg
Ilość
Espumisan Easy, 125mg, 14 saszetek
15,59
Waga: 0.025 kg
Ilość
Espumisan MAX, 20 kapsułek
10,89
Waga: 0.015 kg
Ilość
Espumisan, 40mg, 100 kapsułek
15,89
Waga: 0.02 kg
Ilość
Espumisan, 40mg, 25 kapsułek
4,39
Waga: 0.04 kg
Ilość
Espumisan, 40mg/ml, krople doustne, po 1 miesiącu, 30ml
19,09
Waga: 0.08 kg
Ilość

Na ratunek wzdęciom, kolkom i niestrawności

Espumisan to preparat stworzony w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego. Lek jest polecany do leczenia objawowego zaburzeń żołądkowo-jelitowych, ale może być też stosowany jako środek służący do przygotowania pacjentów do badań radiologicznych i ultrasonograficznych jamy brzusznej. Substancją czynną preparatu jest symetykon zmniejszający napięcie powierzchniowe pęcherzyków gazu i eliminujący uczucie pełności w brzuchu. Poza kapsułkami i saszetkami lek jest dostępny w formie wygodnych w użyciu kropel, które mogą być podawane dzieciom w celu zwalczania i łagodzenia objawów kolki jelitowej.

Do góry