Femibion - preparat wielowitaminowy, który jako suplement diety polecany jest dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Dostarcza on organizmowi wielu niezbędnych składników odżywczych. Zawiera m.in. kwas foliowy, metafolinę, wielonienasycone kwasy tłuszczowe - wspomagające prawidłowy rozwój wzroku i mózgu dziecka, witaminy z grupy B, witaminę C - wzmacniającą odporność organizmu, witaminę E - chroniącą przed działaniem wolnych rodników, biotynę - poprawiającą kondycję włosów i paznokci, jod i wiele innych. Serdecznie zachęcamy do składania zamówień. Cena preparatu Femibion jest niezwykle atrakcyjna. Zapraszamy do zakupów.

Femibion - witaminy i mikroelementy dla kobiet w ciąży

Suplementy diety Femibion to polecane przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne witaminy i mikroelementy dla kobiet w ciąży. Zawierają w swoim składzie najważniejsze związki w odpowiednich proporcjach, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju płodu oraz dobrego samopoczucia mamy przez cały okres ciąży.

Więcej…

Sortowanie: najwyższa cena

Femibion Natal Classic, 60 tabletek powlekanych
36,99
Waga: 0.035 kg
Ilość
Femibion Natal 1, 30 tabletek do końca 12 tygodnia ciąży
26,79
Waga: 0.035 kg
Ilość

Podwójne źródło folianów: kwasu foliowego i metafoliny

Preparaty Femibion stanowią jedyne na polskim rynku farmaceutycznym podwójne źródło folianów. Suplementy zawierają w składzie nie tylko kwas foliowy, ale również metafolinę, która jest gotową do wykorzystania przez organizm formą folianów. Formuła produktów została dodatkowo wzbogacona nienasyconymi kwasami tłuszczowymi omega 3 (DHA), które mają szczególnie istotne znaczenie dla prawidłowego rozwoju narządu wzroku oraz układu nerwowego dziecka. Dzięki zawartości jodu, niacyny, witaminy C, E oraz witamin z grupy B preparat dostarcza zarówno maluszkowi, jak i mamie wszystkich najważniejszych substancji odżywczych.

Do góry