Przydatne w domu i w podróży – preparaty Gripex!

Szybka, skuteczna interwencja umożliwia powrót do codziennych aktywności. Katar, kaszel, ból mięśni i gorączka potrafią pokrzyżować nawet najważniejsze plany. Zależnie od okoliczności, z serii preparatów producenta US Pharmacia możesz wybrać rozwiązanie, dzięki któremu najskuteczniej uderzysz w sedno problemu. Gripex to jeden z najpopularniejszych leków o kompleksowym działaniu, zwalczającym objawy grypy i przeziębienia. Gripex jest stosowany w medycynie rodzinnej i bez trudu znajdziemy go w niemal każdej domowej apteczce.

Więcej…

Gripex Zatoki Caps (500mg+25mg+6,1mg), 10 kapsułek
11,79
Gripex Hot Max 1000mg+100mg+12,2mg, 12 saszetek
12,69
Gripex Hot Max 1000mg+100mg+12,2mg, 8 saszetek
11,79
Gripex Hot 650mg+50mg+10mg, 8 saszetek
10,29
Gripex Hot, 12 saszetek
11,79

Działanie leku Gripex

Formuła leku Gripex jest złożona. Paracetamol wyróżnia się właściwościami przeciwgorączkowymi i przeciwbólowymi. Nie powoduje również uszkodzeń błony śluzowej żołądka. Gripex zawiera również chlorowodorek fenylefryny, który wywołuje obkurczenie naczyń oraz zmniejszenie przekrwienia, obrzęku błony śluzowej nosa. Dzięki temu nos staje się udrożniony, a dokuczliwy katar ustępuje. Zawarte w preparacie substancje aktywne dobrze i szybko wchłaniają się z przewodu pokarmowego.

Kiedy stosować lek Gripex?

Gripex jest powszechnie stosowany jako preparat przeciwbólowy, przeciwgorączkowy i udrażniający nos. Przeznaczony jest do stosowania w stanach przeziębienia lub grypy, ponieważ dzięki zawartym w nim substancjom aktywnym, łagodzi najczęstsze dolegliwości z nimi związane.

Do góry