Hipp Mleko

Podstawą prawidłowego rozwoju każdego dziecka jest właściwe odżywianie, dlatego od momentu jego narodzin nie można bagatelizować kwestii wyborów żywieniowych. Współcześni rodzice mają to szczęście, że mogą czerpać z wiedzy i doświadczenia producentów specjalizujących się w opracowywaniu pokarmu, który ma w sobie wszystko, czego potrzeba rozwijającemu się noworodkowi, a potem niemowlęciu. Jednym z nich jest właśnie marka HiPP, a Combiotic to mleko najnowszej generacji, które powstało na bazie wielu dekad doświadczenia producenta w tworzeniu propozycji dostosowanych do potrzeb żywieniowych dziecka.

24 96
24 96

Hipp Combiotik – specyfika produktu

Hipp mleko modyfikowane z serii Combiotik to wysokiej jakości receptura, u której podstaw leży założenie, by w pokarmie młodego człowieka nie zabrakło niczego, co jest mu niezbędne do prawidłowego rozwoju. Tym samym, zanim Hipp Combiotik trafił do sprzedaży, pracował nad nim doświadczony zespół naukowców. Wyniki ich pracy pozwoliły na stworzenie mleka nowej generacji, dopasowanego do potrzeb żywieniowych współczesnych maluchów i wymagającego środowiska, w jakim przyszło się im rozwijać.

Co ważne, Hipp mleko modyfikowane z serii Combiotik zostało podzielone na kilka kategorii, dzięki czemu rodzice nie będą mieć problemu z dopasowaniem odpowiedniego produktu do aktualnych potrzeb rozwojowych swojego dziecka.

W grupie Hipp Combiotik wyróżniamy:

  • mleko początkowe HiPP 1 Combiotik,
  • mleko następne HiPP Combiotik,
  • mleko dla dzieci HiPP Combiotik.

Każde z nich oferuje wszystko, co potrzebne maluchom na poszczególnych etapach rozwoju, i dajerodzicom pewność, że do organizmu dziecka trafią wszystkie niezbędne w danym momencie wartości odżywcze.

Hipp mleko dla maluchów od pierwszego dnia życia

Mleko początkowe to bazowa propozycja dla rodziców, którzy szukają pierwszego pokarmu dla dziecka. Hipp Combiotik w tym wariancie jest propozycją ekologiczną – można w nim znaleźć składniki, które zostały połączone w produkcie na wzór natury. To surowce ekologiczne BIO, które spełniają wysokie standardy wymagających rodziców i ich rozwijających się dzieci.

Mleko następne HiPP Combiotik również powstało z ekologicznych składników, jednak to Hipp mleko jest już dedykowane dzieciom po 6. miesiącu życia. To właściwy wybór dla rodziców szukających pokarmu dla dziecka po zakończeniu odżywiania mlekiem matki lub dowolnym innym z serii początkowych.

Serię zamyka mleko Hipp Combiotik dla dzieci, które mają już za sobą wiek niemowlęcy. Hipp mleko spełnia tutaj bardzo ważną rolę, bowiem dostarcza do organizmu malucha wapń, który jest niezbędnym minerałem do prawidłowego rozwoju dziecka. Hipp Combiotik dla dzieci w kompleksowy sposób dostarcza również i całą gamę innych składników odżywczych we właściwych proporcjach. Są to między innymi żelazo i witaminy. Na uwagę zasługuje szczególnie obecna w Hipp mleko witamina D, dzięki której wapno jest wchłaniane przez organizm z większą łatwością, a to jest podstawą zdrowych i mocnych kości.