Hydrominum – uwolnij wodę i toksyny z organizmu

Przedstawiamy suplement diety do codziennego stosowania o właściwościach antycellulitowych, odchudzających, detoksykacyjnych. Naturalnymi sposobami eliminując wodę i toksyny z organizmu, korzystnie wpływasz na masę ciała i samopoczucie. Koniec z poczuciem nabrzmiałego organizmu!

Więcej…

Sortowanie: najniższa cena

Pełna lista Skrócona lista
24 96
Hydrominum, 30 tabletek
19,29
Ilość

Sortowanie: najniższa cena

Pełna lista Skrócona lista
24 96

Kompozycja wyciągów roślinnych dla Ciebie

Hydrominum to mieszanka ekstraktów z opuncji figowej, pokrzywy, korzeni mniszka lekarskiego i zielonej herbaty. Dzięki codziennej suplementacji, ureguluje poziom wody w organizmie i wyeliminuje problem nabrzmiałych palców czy stóp. Świetnie sprawdza się zarówno przypadku niedoboru wody, jak i jej nadmiaru: nieodpowiedniej diety bogatej w sól, przy zachwianiu równowagi hormonalnej, niezdrowym stylu życia czy stosowaniu środków antykoncepcyjnych. Uzupełnienie diety w powyższe substancje działa oczyszczająco, pomaga kontrolować masę ciała i zachować dobre samopoczucie.

Stosowanie: 1 tabletka na dzień.

Hydrominum

Nadmiar wody w organizmie to problem, który dotyczy głównie kobiet. Obrzęki nóg, palców, uczucie ciężkości i dyskomfortu mogą być wywołane właśnie zatrzymywaniem wody w organizmie. Przyczyn tego typu dolegliwości jest wiele. Mogą być one wywołane niewłaściwą dietą, bogatą w sól, stylem życia, w którym jest zbyt mało aktywności ruchowej, a za dużo stresu. Ponadto u kobiet problem gromadzenia się wody w organizmie pojawia się przed cyklem miesiączkowym i w jego trakcie, a także podczas stosowania antykoncepcji i hormonów. Problem nasila się, jeśli przebywamy w pomieszczeniach o gorącym i suchym powietrzu oraz latem, kiedy temperatura jest bardzo wysoka. Pomocny w takich dolegliwościach jest suplement diety Hydrominum. Naturalna eliminacja nagromadzonej w organizmie wody przyspiesza również wydalanie toksyn. Hydrominum poprawia gospodarkę wodną organizmu, eliminując uczucie nabrzmienia i opuchnięcia.

Działanie suplementu diety Hydrominum

Hydrominum zawiera naturalne składniki, których działanie pomaga wyeliminować nadmiar wody z organizmu, a także przyspiesza detoksykację, odchudzanie i wspomaga walkę z cellulitem. Usuwanie wody z organizmu jest skuteczne przy zastosowaniu Hydrominum, ponieważ preparat zawiera wyciąg z ziela nawłoci, mniszka lekarskiego i pokrzywę. Połączenie tych aktywnych składników dodatkowo przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu, a pokrzywa dodaje energii i wspomaga metabolizm tłuszczów w organizmie.

Ponadto Hydrominum zawiera wyciąg z winogron, który z dużą skutecznością wspiera usuwanie cellulitu wodnego (powstaje on w wyniku zaburzeń krążenia krwi i limfy w tkankach, co prowadzi do wypełniania komórek skóry płynem, który jest widoczny w postaci cellulitu) i proces utraty wagi.

Hydrominum jest pomocne także w odchudzaniu, między innymi dlatego, że zawiera opuncję figową i zieloną herbatę. Pierwsza wspiera proces spalania tkanki tłuszczowej i ogranicza apetyt, a druga ‒ jest silnym antyoksydantem, który skutecznie chroni organizm przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Kiedy stosować Hydrominum?

Hydrominum jest szczególnie polecane kobietom, które borykają się z problemem nadmiaru wody w organizmie, powstałym w wyniku stosowania antykoncepcji hormonalnej lub z zaburzeniami hormonalnymi, a także u kobiet, które rzadko podejmują aktywność fizyczną i mają niezdrowe nawyki żywieniowe. Jest przeznaczony do wspomagania usuwania toksyn z organizmu, wspomagania odchudzania, a także do usunięcia cellulitu wodnego.

Do góry