Joanna Professional – kosmetyki do włosów z polską tradycją

Joanna to laboratorium kosmetyczne o polskich korzeniach, działające na naszym rynku od ponad 35 lat. Firma jest ekspertem w dziedzinie produktów do pielęgnacji, odżywiania oraz stylizacji włosów, a od 2007 roku produkuje również kosmetyki do całego ciała. Produkty Joanna Professional są nieustannie udoskonalane, a zmiany wdrażane zawsze w porozumieniu z dermatologami oraz profesjonalnymi fryzjerami. Aktualnie, portfolio Joanny to ponad 500 produktów z zakresu pielęgnacji, koloryzacji, depilacji. Misja firmy to dostarczanie takich kosmetyków, które przede wszystkim zaspokoją potrzeby świadomych odbiorców, a dodatkowo będą miały przystępną cenę. Podążając za nowoczesnymi trendami, firma zdobywa zaufanie konsumentów i elastycznie dopasowuje się do zmiennego rynku, co pozwala jej na nieustanny rozwój.
1 2 ... 2
24 96
1 2 ... 2
24 96

Joanna Professional – czyli profesjonalna pielęgnacja w Twoim domu

Wysoka konkurencja na rynku produktów pielęgnacyjnych sprawia, że producenci prześcigają się w korzyściach, jakie obiecują swoim klientom. Kosmetyki marki Joanna przeznaczone do pielęgnacji włosów pod szyldem „Joanna Professional” są obietnicą profesjonalnej pielęgnacji, jak z salonu fryzjerskiego, ale dostępnej w Twoim domowym zaciszu. Warto wiedzieć, że szampony i odżywki z tej właśnie linii zostały opracowane w oparciu o starannie wyselekcjonowane składniki i są obecne na rynku jako produkty fachowe, stosowane również w profesjonalnych salonach fryzjerskich. Do wyboru mamy cały wachlarz kosmetyków przeznaczonych dla konsumentek o różnych potrzebach. Wśród nich znajdziemy na przykład szampony oraz odżywki z kolagenem morskim, nastawione na zwiększenie objętości, ale również elastyczności i podatności na stylizację. Seria wzbogacona ceramidami pozwoli odbudować oraz chronić włókna włosów przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, pozostawiając je miękkimi w dotyku i puszystymi. Na uwagę zasługują również produkty z jedwabiem (wygładzające), szczególnie polecane do włosów zniszczonych zabiegami fryzjerskimi - dbają o odpowiedni poziom nawilżenia włosa, dzięki czemu staje się on wygładzony i błyszczący. Szampon i odżywka wzbogacone o olejek arganowy rewitalizują i dzięki swoim właściwościom regeneracyjnym z powodzeniem wzbogacają codzienną pielęgnację włosówo szczególnych potrzebach. Warto przyjrzeć się bogatej ofercie kosmetyków Joanna Professional i wybrać idealny zestaw pielęgnacyjny dla siebie. Produkty te, pomimo wysokiej jakości i wydajnych opakowań, dostępne są w przystępnych cenach.

Kosmetyki Joanna Professional to odpowiedź na Twoje potrzeby!

Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby dotyczące idealnego szamponu czy też odżywki, ważne, aby kosmetyk po prostu spełniał swoją rolę. Produkty pielęgnacyjne Joanna Professional przeznaczone są do różnych typów włosów oraz skóry głowy – ich formuła została opracowana w taki sposób, aby optymalnie wspierać Cię w utrzymaniu zdrowego i świeżego wyglądu. Dzięki bogatej ofercie kosmetyków każdy ma szansę znaleźć preparat dostosowany do swoich potrzeb.