Lioton 1000 - żel wykazujący działanie przeciwzapalne, przeciwobrzękowe oraz przeciwzakrzepowe. Stosuje się go w stanach chorobowych związanych z zapaleniem żył, żylakach nóg, stłuczeniach, obrzękach oraz krwiakach podskórnych. Leczy również bliznowce oraz przerosłe blizny. Do nabycia bez recepty.

Lioton - dla zdrowia i urody nóg

Ból, obrzęki, ciyężkość oraz nocne kurcze to dolegliwości, które często towarzyszą chorobom żylnym kończyn dolnych. By nie utrudniały codziennego funkcjonowania, zawsze warto mieć pod ręką żel Lioton. Preparat ten skutecznie eliminuje ból, a także poprawia mikrokrążenie, przynosząc ulgę w miejscu występowania dolegliwości.

Więcej…

Lioton 1000, żel, 50g
21,89
Waga: 0.07 kg
Ilość
Lioton 1000, żel, 30g
16,69
Waga: 0.05 kg
Ilość
Lioton 1000, żel, 100g
38,79
Waga: 0.125 kg
Ilość

Na obolałe i opuchnięte nogi

Żel Lioton to preparat o wysokiej skuteczności, który jest dedykowany osobom borykającym się z uciążliwymi chorobami żylnymi kończyn dolnych. Środek ten zmniejsza uczucie ciężkich i obolałych nóg, a także pomaga zlikwidować obrzęki. Żelowa formuła preparatu zawiera w swoim składzie wysoko skoncentrowaną heparynę, która jest związkiem o właściwościach przeciwzapalnych, przeciwobrzękowych oraz przeciwzakrzepowych. Preparat doskonale się wchłania, zapewniając jednocześnie efekt ulgi i przyjemnego chłodzenia. Żel poza działaniem leczniczym posiada również atrakcyjne właściwości kosmetyczne – dzięki temu nie tylko zwalcza ból i obrzęki, ale gwarantuje nogom zdrowy wygląd.

Do góry