Lipobase - specjalistyczny krem o właściwościach nawilżających i natłuszczających. Idealny do pielęgnacji suchej i wrażliwej skóry. Zawarte w nim składniki chronią naskórek i zapobiegają jego podrażnieniom. Może być stosowany również na twarz. Nie zawiera substancji zapachowych i nie powoduje reakcji uczuleniowych.

Lipobase – codzienna pielęgnacja skóry suchej

Krem Lipobase to wielofunkcyjny preparat, który jest dedykowany osobom ze skórą suchą, wrażliwą i skłonną do podrażnień. Produkt zawiera starannie opracowaną formułę, dzięki której wspomaga procesy regeneracyjne naskórka i pozostawia na skórze niewidoczną powłokę ochronną. Jest przeznaczony do codziennego stosowania.

Więcej…

Lipobase, krem, 100g
25,89
Waga: 0.13 kg
Ilość
Lipobase, krem, 30g
12,89
Waga: 0.05 kg
Ilość

Unikalny preparat łączący zalety maści i kremu

Lipobase to nowoczesny preparat, który łączy w sobie cechy maści z delikatną formułą kremu. Produkt skutecznie przywraca właściwy poziom nawilżenia skóry, sprawiając, że staje się ona gładka, elastyczna i wyjątkowo miękka w dotyku. Dzięki zawartości białej miękkiej parafiny i parafiny ciekłej, maść chroni skórę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych oraz zapobiega jej nadmiernemu wysuszaniu. Preparat może być stosowany w różnych stanach chorobowych prowadzących do nadmiernego wysuszenia naskórka, a także jako baza do sporządzania leków dermatologicznych. Maść nie zawiera alergizujących substancji zapachowych.

Do góry