Merz Special - popularny i ceniony suplement diety, który dzięki specjalnie opracowanej formule zapewni zdrowy wygląd skóry, włosów i paznokci. Zawarte w nim witaminy pomagają odżywić skórę oraz opóźnić proces jej starzenia. Biotyna oraz aminokwasy sprawią, że włosy będą lśniące i gęste, a cynk, żelazo oraz pantotenian wapnia zadbają o mocne i piękne paznokcie.

Merz Spezial - dla piękna skóry, włosów i paznokci

Suplement diety Merz Spezial to unikalny preparat stworzony na bazie starannie wybranych witamin i mikroelementów. Jego systematyczne stosowanie zapewnia promienną skórę o zdrowym wyglądzie, gęste i lśniące włosy, a także mocne paznokcie. Produkt jednocześnie zapobiega niedoborom najważniejszych składników w organizmie.

Więcej…

Merz Spezial Dragees, 60 tabletek
33,49
Waga: 0.135 kg
Ilość

Dla poprawy wyglądu urody

Preparat Merz Spezial to starannie dobrana kompozycja witamin i pierwiastków, które mają pozytywny wpływ na wygląd włosów, paznokci oraz skóry. Witaminy z grupy B stymulują naturalne procesy regeneracyjne naskórka, a także chronią go przed nadmierną utratą wody. Biotyna, kwas foliowy oraz aminokwasy (cysteina, metionina) wspierają prawidłowy wzrost włosów i wzmacniają cebulki włosowe. Z kolei cynk, żelazo i pantotenian wapnia są odpowiedzialne za odbudowę struktur budujących paznokcie. Preparat stanowi idealne rozwiązanie dla wszystkich tych kobiet, które w bezpieczny sposób chcą zadbać o atrakcyjny wygląd.

Do góry