Nurofen Forte – środek na różne dolegliwości

Ból głowy, gorączka, przeziębienie i inne dolegliwości, które mogą pojawić się kiedy jesteśmy przepracowani, przetrenujemy się lub nas przewieje, znacznie utrudniają codzienne funkcjonowanie. Niedyspozycja podsuwa na myśl różne rozwiązania, każdy jednak potrzebuje odmiennego sposobu leczenia. Nurofen podpowiada, jaki lek wybrać, by sobie pomóc.

Więcej…

Nurofen 200mg, 12 tabletek
4,98
Ilość
Nurofen Express Forte 400mg, 10 kapsułek
7,66
Ilość
Nurofen Express Forte 400mg, 20 kapsułek
10,88
Ilość
Nurofen Forte 400mg, 12 tabletek
6,89
Ilość
Nurofen Forte 400mg, 24 tabletki
9,98
Ilość
Nurofen Forte 400mg, 48 tabletek
18,88
Ilość
Nurofen Forte, zawiesina doustna dla dzieci, od 3 miesiąca, smak pomarańczowy, 100ml
20,94
Ilość
Nurofen Forte, zawiesina doustna dla dzieci, od 3 miesiąca, smak pomarańczowy, 150ml
31,79
Ilość

Pożegnaj ból głowy, gorączkę i przeziębienie

Dręczący ból pokona Nurofen lub Nurofen Forte w tabletkach. W zależności od potrzeb, można kupić opakowanie leku zawierające od 12 do 48 tabletek. Zgodnie z rekomendacją producenta, produkt uśmierzy bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego. Leku nie należy jednak podawać dzieciom w wieku poniżej 12 roku życia. Dla nich producent stworzył specjalną ofertę.

Wszyscy rodzice pragną, by dzieciństwo ich pociech było szczęśliwe i beztroskie. Kiedy jednak ten cudowny okres poznawania świata zakłóca ból, gorączka czy przeziębienie, dziecko źle się czuje i staje się markotne. W takiej sytuacji warto sięgnąć po Nurofen Forte dla dzieci. W ofercie dostępna jest zawiesina doustna o działaniu obniżającym gorączkę i przeciwzapalnym dla niemowląt i dzieci.

Jeżeli podanie preparatu w wersji doustnej jest niemożliwe lub skutkuje wymiotami, producent zaleca podanie czopków.

Niezależnie od wybranej formy leczenia, podanie preparatu należy poprzedzić szczegółową lekturą ulotki dołączonej do każdego opakowania, a w razie niejasności, skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą.

Do góry