Nurofen Forte – środek na różne dolegliwości

Ból głowy, gorączka, przeziębienie i inne dolegliwości, które mogą pojawić się kiedy jesteśmy przepracowani, przetrenujemy się lub nas przewieje, znacznie utrudniają codzienne funkcjonowanie. Niedyspozycja podsuwa na myśl różne rozwiązania, każdy jednak potrzebuje odmiennego sposobu leczenia. Nurofen podpowiada, jaki lek wybrać, by sobie pomóc.

24 96
24 96

Pożegnaj ból głowy, gorączkę i przeziębienie

Dręczący ból pokona Nurofen lub Nurofen Forte w tabletkach. Leku nie należy jednak podawać dzieciom w wieku poniżej 12 roku życia. Dla nich producent stworzył specjalną ofertę.

Wszyscy rodzice pragną, by dzieciństwo ich pociech było szczęśliwe i beztroskie. Kiedy jednak ten cudowny okres poznawania świata zakłóca ból, gorączka czy przeziębienie, dziecko źle się czuje i staje się markotne. W takiej sytuacji warto sięgnąć po Nurofen Forte dla dzieci. W ofercie dostępna jest zawiesina doustna o działaniu obniżającym gorączkę i przeciwzapalnym dla niemowląt i dzieci.

Jeżeli podanie preparatu w wersji doustnej jest niemożliwe lub skutkuje wymiotami, producent zaleca podanie czopków.

Niezależnie od wybranej formy leczenia, podanie preparatu należy poprzedzić szczegółową lekturą ulotki dołączonej do każdego opakowania, a w razie niejasności, skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą.