Orofar jest lekiem stosowanym w zakażeniach gardła oraz jamy ustnej, bólach gardła w trakcie przeziębienia oraz zapaleniu krtani, a także pomocniczo w leczeniu anginy i stanach zapalnych dziąseł. Zawarte w leku składniki mają działanie przeciwbólowe, przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe oraz przeciwgrzybiczne.

Orofar - na zakażenia jamy ustnej

Zmagasz się z przeziębieniem lub stanem zapalnym gardła? Sięgnij po Orofar Max – skuteczny lek zwalczający takie objawy, jak kaszel, katar czy dolegliwości bólowe o pochodzeniu grypowym. Preparat odznacza się właściwościami antyseptycznymi i przeciwwirusowymi, więc idealnie sprawdza się do walki z jesiennymi czy zimowymi infekcjami.

Więcej…

Orofar MAX, 20 pastylek
13,89
Waga: 0.035 kg
Ilość
Orofar MAX, 30 pastylek
16,99
Waga: 0.05 kg
Ilość
Orofar, 24 tabletki do ssania
11,09
Waga: 0.1 kg
Ilość
Orofar, aerozol do stosowania w jamie ustnej, 30ml
18,89
Waga: 0.055 kg
Ilość

Nie daj się grypie i przeziębieniom!

Produkty Orofar zawierają dwie substancje aktywne: lidokainę o właściwościach znieczulających oraz Kuracja lekiem Orofar Max jest w szczególności zalecana w stanach zapalnych gardła i jamy ustnej. Preparat może być także stosowany pomocniczo w leczeniu zapalenia migdałków (angina), zakażeniach gardła oraz jamy ustnej (stany zapalne dziąseł, owrzodzenia błony śluzowej, afty). Lek szybko i skutecznie likwiduje objawy zapalenia oraz dolegliwości bólowe. Precyzyjnie trafia w ognisko zapalne, sprawiając, że czas powrotu do zdrowia jest znacznie krótszy.

Do góry