Oshee

Więcej…

Brak produktów dla wybranych kryteriów

Produkty Oshee

Obecne trendy żywieniowe obligują producentów żywności nie tylko do dostarczania wartościowych składników odżywczych, ale również witamin i minerałów. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, Oshee stworzyło linię produktów spożywczych, w składzie których znajdziemy płatki owsiane, pełnowartościowe zboża i owoce, dostarczające energii nie tylko sportowcom i osobom intensywnie trenującym, ale również wszystkim tym, którzy potrzebują dodatkowej dawki energii na co dzień.

Oshee — batony energetyczne

Linia produktów Oshee Vitamins Bars to różnego rodzaju słodkie przekąski, wzbogacone o cenne składniki. Dzięki obecności witamin B6, B12 i C oraz magnezu skutecznie dostarczają organizmowi energii. Zawarte w produktach witaminy A, B, C i D wspierają natomiast naszą odporność. Wybierając batoniki Oshee, możemy być pewni, że nie tylko sięgamy po smaczną i zdrową przekąskę, ale także dostarczamy organizmowi sporo cennych składników.

Oshee Musli Bar z dodatkiem czekolady, na bazie pełnego ziarna: ze śliwką i żurawiną albo orzechami i rodzynkami, a także batony owocowe świetnie sprawdzają się w roli zdrowych przekąsek do pracy. Stale zyskująca nowych miłośników granola w formie batonika z dodatkiem miodu i migdałów będzie idealnym dopełnieniem każdego śniadania. Specjalnie dla osób intensywnie trenujących czy biegaczy Oshee wprowadziło również Musli Bar for RUNNERS. Jest szczególnie polecany maratończykom, którzy potrzebują zastrzyku energii w trakcie długodystansowego biegu. Przyda się również podczas długich pieszych wycieczek w górach.

Oshee — cukierki witaminowe

Dobrym sposobem na suplementację cennych witamin i minerałów jest przekąska Oshee Vitamin Candy. Cukierki twarde o dwóch różnych smakach: ananasa, truskawki i pomarańczy oraz orzeźwiającej mięty dostarczają cennych witamin i minerałów. Miętówki są wzbogacone o magnez, a także witaminę B2 i B6, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Natomiast cukierki owocowe dostarczają organizmowi niacynę, biotynę, selen oraz cynk. Łączą więc przyjemne z pożytecznym: są orzeźwiające i mają przyjemny smak, a przy tymbiotyna i cynk przyczyniają się do prawidłowego metabolizmu makroskładników .

Do góry