Pieluchomajtki Pampers wyjątkowa chłonność

Wyjątkowo cienkie i wygodne pieluchomajtki Pampers zostały stworzone w ten sposób, by zapewniać dziecku długotrwałe poczucie suchości zarówno w nocy, jak i w dzień. Specjalne warstwy chłonne szybko wchłaniają wilgoć, nie powodując przy tym podrażnienia delikatnej skóry malucha. Dostępne produkty występują w wersji dla chłopców oraz dla dziewczynek.

24 96
24 96

Ochrona dostosowana do płci dziecka!

Pieluchomajtki Pampers są miękkie jak bawełna, a dzięki starannie opatentowanym systemom chłonnym, zapewniają doskonałe zabezpieczenie przed wyciekaniem płynów, chroniąc bieliznę i gwarantując długotrwałą suchość skórze dziecka. Każdy z produktów stanowi idealne połączenie zalet klasycznych pieluch z wygodą zakładania dziecięcych majteczek. Wkłady chłonne, w zależności od płci dziecka, zostały umieszczone w odpowiednim miejscu, by dokładnie absorbować wilgoć. Do produkcji pieluchomajtek Pampers użyto wyłącznie bezpiecznych oraz przewiewnych materiałów, które pozwalają skórze swobodnie oddychać. Kolorowe wzory umieszczone na pieluszkach sprawiają, że produkty podobają się dzieciom i są chętnie przez nie noszone.

Pieluchomajtki pampers

Pieluchomajtki pampers to produkt, który jest dostępny w wersji zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Produkt ten został stworzony z myślą o wszystkich dzieciach, by zapewnić im pełen komfort, poczucie suchości na długi czas i wygodę użytkowania w dzień, a także w nocy. Pieluchomajtki pampers są możliwe do dobrania, w zależności od wagi dziecka, ze względu na dostępność szerokiej palety rozmiarów.

Pieluchomajtki pampers – czym się charakteryzują

Pieluchomajtki pampers charakteryzują się zastosowaniem specjalnych warstw, które bardzo szybko wchłaniają wilgoć. Jest to konstrukcja, która nie powoduje żadnych podrażnień względem wrażliwej skóry dziecka, a do tego jest wygodna i łatwa do założenia.

W pieluchomajtkach zastosowano dwie warstwy suchości, dzięki którym można liczyć na wyeliminowanie kontaktu wilgoci ze skórą dziecka, nawet przez 12 godzin.

Pieluchomajtki pampers bardzo dobrze dopasowują się do kształtów ciała malucha, niezależnie od przyjętej przez niego pozycji. Wpływa na to zaopatrzenie w elastyczną taśmę wokół talii oraz nogawek. Zdejmowanie zaś ułatwiają rozdzierane boczki.

Wykonanie i użytkowanie

Pieluchomajtki wykonane są z miękkich materiałów, gwarantujących nie tylko komfort noszenia przez dziecko, ale i brak ryzyka podrażnień na skórze, doskonałe dopasowanie oraz bezproblemowe zakładanie czy też zdejmowanie. W pieluchomajtkach zastosowano mikropory, przez które wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz, a skóra pozostaje sucha.

Pieluchomajtki ze względu na precyzyjne wykonanie i zastosowanie opatentowanych systemów chłonnych, doskonale chronią nie tylko skórę, ale i bieliznę dziecka przed jej zawilgoceniem. Łączą w sobie zalety tradycyjnych pieluch z maksymalną wygodą użytkowania. Dodatkowo opatrzone są kolorowymi nadrukami, które podobają się zarówno