Revalid - gama preparatów przeznaczonych dla kobiet, które pragną poprawić kondycję włosów oraz paznokci. zawarta w nich specjalnie opracowana formuła dostarcza włosom i paznokciom niezbędnych składników odżywczych. Dzięki temu stają się one mocniejsze i zdrowsze. Produkty Revalid ograniczają i zapobiegają wypadaniu włosów.

Revalid – bo liczy się każdy włos!

Revalid to profesjonalne produkty, które systematycznie stosowane wzmacniają oraz odbudowują włosy i paznokcie. Linia preparatów obejmuje kapsułki, szampon, kurację odżywczo-regenerującą, odżywkę oraz tonik. Wszystkie produkty zawierają składniki skomponowane w ten sposób, by ich działanie nawzajem się uzupełniało.

Więcej…

REVALID, 90 kapsułek
36,99
Waga: 0.105 kg
Ilość
REVALID, kuracja odżywczo-regenerujaca do włosów, 150ml
17,89
Waga: 0.2 kg
Ilość
REVALID, Odżywka do włosów z proteinami, 250ml
16,79
Waga: 0.295 kg
Ilość

Miękkie, błyszczące i zdrowe włosy

Produkty Revalid odznaczają się wysoką skutecznością, a to za sprawą wyselekcjonowanych substancji aktywnych, których działanie się wzajemnie uzupełnia. Szampony, odżywki, toniki i kuracje odżywczo-regenerujące zawierają w swoim składzie pantenol, białko pszenicy, wyciąg z owsa, a także pochodne aminokwasów. Wszystkie te substancje mają pozytywny wpływ na kondycję włosów, wzmacniają cebulki włosowe i sprawiają, że kosmyki stają się miękkie oraz błyszczące. Kuracja Revalid skutecznie wzmocni nawet najbardziej zniszczone włosy, zmniejszy ich szorstkość oraz łamliwość. Dodatkowo formuła preparatów została opracowana w ten sposób, by zapobiegać rozdwajaniu się końcówek.

Do góry