Produkty Sambucol cieszą się zaufaniem ludzi na całym świecie. Są to całkowicie bezpieczne, a przede wszystkim skuteczne preparaty stosowane zarówno przez osoby dorosłe, jak i dzieci celem zmniejszenia dolegliwości związanych ze stanami przedgrypowymi, grypą i przeziębieniem. Przedstawiamy serię syropów wspomagających pracę układu odpornościowego.

Sambucol - na grypę, przeziębienie i kaszel

Preparaty Sambucol to syropy i kapsułki zawierające standaryzowany ekstrakt z owoców czarnego bzu. Z tego względu są skutecznymi i bezpiecznymi środkami do walki z przeziębieniem, grypą oraz kaszlem. Linie środków kids przeznaczone dla dzieci wspomagają mechanizmy obronne organizmu, by jeszcze skuteczniej mógł sobie radzić z infekcjami wirusowymi.

Więcej…

Sambucol Extra Strong, syrop dla dorosłych, 120ml
16,59
Waga: 0.195 kg
Ilość
Sambucol Immuno Forte, syrop dla dzieci po 12 roku życia i dorosłych, 120ml
13,69
Waga: 0.185 kg
Ilość
Sambucol Junior, syrop dla dzieci po 6 roku życia, 120ml
13,99
Waga: 0.195 kg
Ilość
Sambucol Kids, syrop dla dzieci po 3 roku życia, 120ml
Bestseller
13,59
Waga: 0.19 kg
Ilość
Sambucol Oryginal Formula, syrop dla dzieci po 12. roku życia, 120ml OKAZJA
Okazja
14,99
Waga: 0.2 kg
Ilość
Data ważności produktu: 2017-08-31

Polecany przez pediatrów w przeziębieniu i grypie

Preparaty Sambucol są rekomendowane przez lekarzy pediatrów do zwalczania objawów grypy oraz przeziębień. Syrop kids może być stosowany już u dzieci powyżej trzeciego roku życia – zawiera w swoim składzie standaryzowany ekstrakt z czarnego bzu oraz witaminę C. Starszym dzieciom polecany jest preparat Sambucol Junior, dodatkowo wzbogacony cynkiem. Z myślą o osobach dorosłych zostały stworzone kapsułki, które poza ekstraktem z owoców czarnego bzu zawierają także szereg cennych witamin oraz mikroelementów (cynk, miedź, selen, kwas foliowy). Starannie dobrane formuły produktów sprawiają, że organizm może jeszcze skuteczniej walczyć z infekcjami wirusowymi i bakteryjnymi.

Do góry