Kategorie

Probiotyk Sanprobi o sprawdzonej formule

Zadaniem probiotyku jest działanie na przewód pokarmowy tak, aby zapewnić jego właściwe funkcjonowanie. Przyjmowany jest doustnie w postaci kultur bakterii lub drożdży. Dobroczynny wpływ na mikroflorę jelitową mają probiotyki Sanprobi. Wzmacniają immunostymulację i rozwój korzystnych dla organizmu bakterii jelitowych.

Więcej…

Sanprobi Barrier, 40 kapsułek
23,44
Sanprobi Femi+, probiotyk, 5 kapsułek dopochwowych
18,18
Sanprobi IBS, 20 kapsułek
26,09
Sanprobi Super Formula, 40 kapsułek
22,90
Sanprobi, Active and Sport, 40 kapsułek
23,71

Oferta Sanprobi

Sanprobi Super Formula – wieloskładnikowa kompozycja oparta na bakteriach ze szczepów W51, W52, W22, W20, W21, W24 i W19 oraz prebiotykach: inulinie i fruktooligosacharydach. Poprawia pracę układu pokarmowego: ułatwia trawienie, odbudowuje mikroflorę i stymuluje mechanizmy obronne. Wspomaga także odchudzanie i terapię zaburzeń związanych z metabolizmem. Opakowanie: 40 kapsułek.

Sanprobi IBS – niezawodny w przypadku biegunek, zaparć, bólów brzucha i dyskomfortu o podłożu jelitowym. Wzmacnia działanie błon śluzowych, przywraca naturalny balans w środowisku żołądkowym. Uzupełnia codzienną dietę o Lactobacillus plantarum 299v , co wzmacnia produkcję substancji ochronnych. Opakowanie: 20 kapsułek.

Do góry