Seysso Oxygen

Seysso Oxygen to linia produktów przeznaczonych do kompleksowej higieny jamy ustnej. Seria ta stanowi rozwiązanie, które ma na celu podniesienie jakości i skuteczności codziennej higieny jamy ustnej. Marka Seysso to polski dostawca specjalistycznych produktów do higieny jamy ustnej – uznany w krajowych oraz międzynarodowych targach sprzętu stomatologicznego.

24 96
24 96

Seysso Oxygen

Seysso Oxygen to linia produktów przeznaczonych do kompleksowej higieny jamy ustnej. Seria ta stanowi rozwiązanie, które ma na celu podniesienie jakości i skuteczności codziennej higieny jamy ustnej. Marka Seysso to polski dostawca specjalistycznych produktów do higieny jamy ustnej – uznany w krajowych oraz międzynarodowych targach sprzętu stomatologicznego.

Jakie produkty znajdują się w linii Seysso Oxygen?

Linia Seysso Oxygen to zbiór komplementarnych i kompleksowych rozwiązań przeznaczonych do higieny jamy ustnej. Wśród produktów sygnowanych Seysso Oxygen należy wskazać m.in. na:

 • Seysso Oxygen – irygator do higieny jamy ustnej,
 • końcówki do irygatora Seysso,
 • płyn do płukania jamy ustnej Seysso Oxygen,
 • regenerującą pastę remineralizującą bez fluoru Seysso Oxygen.

Seysso deklaruje, że do najważniejszych cech ich produktów należą:

 • skuteczność,
 • wysoka jakość,
 • design.

Świadczyć o tym mają liczne nagrody – m.in. Gwiazda CEDE 2018 w kategorii Profilaktyka higieny jamy ustnej na Targach CEDE w Poznaniu oraz Medal Najwyższej Jakości Targów KRAKDENT 2017.

Czym charakteryzują się produkty z linii Seysso Oxygen?

Wśród tych produktów trzeba wskazać m.in. na nowoczesny irygator Seysso Oxygen Travel. Jest to urządzenie stworzone z myślą o codziennej higienie jamy ustnej. Irygator wykorzystuje silny strumień wody, który efektywnie usuwa płytkę bakteryjną oraz resztki pokarmowe z miejsc, do których nie jest w stanie dotrzeć nawet najlepsza szczoteczka. Szczególnie tyczy się to kieszonek dziąsłowych, linii dziąseł oraz przestrzeni międzyzębowych.

Urządzenie to jest w stanie działać w oparciu o trzy programy pracy:

 1. normal,
 2. soft,
 3. pulse.

Programy te pozwalają na uzyskanie wysokiego ciśnienia wody w zakresie od 2,7 do 6,2 bar. Strumień wody poddany jest kolimacji (skupieniu) za pośrednictwem wąskiego wylotu, który ma tylko 0,6 mm średnicy. Wytrzymała bateria pozwala na 70 minut pracy irygatora oraz pojemny zbiornik mieszczący 150 ml wody gwarantują bezproblemowe i długotrwałe działanie – nawet w podróży, przed spotkaniem biznesowym lub randką.

Działanie irygatora Seysso Oxygen jest możliwe dzięki końcówkom, które można nabyć również w ramach apteki Gemini:

 1. standard – standardowe końcówki irygatora, gwarantujące kompleksowe oczyszczanie jamy ustnej dla każdego,
 2. orthodontic – końcówki wzbogacone o specjalne filamenty, które pozwalają oczyszczać przestrzenie międzyzębowe oraz łuki i zamki aparatów ortodontycznych,
 3. pocket – linia produktów Seysso Oxygen dedykowana osobom chcącym pielęgnować kieszonki zębowe przy paradontozie oraz po ekstrakcji zębów lub tzw. suchym zębodole.

Co znajduje się w linii Seysso Oxygen oprócz irygatora?

Wśród produktów Seysso Oxygen odnajdziemy również specjalistyczną pastę do zębów o działaniu reminalizującym i odbudowującym strukturę szkliwa. Przeznaczona jest dla osób, które pragną uzyskać profesjonalny efekt w codziennej higienie jamy ustnej. Oparta o autorską formułę Smart, pozwala uzyskiwać synergistyczny efekt działania takich składników jak:

 • azotan potasu,
 • cytrynian cynku,
 • hydroksyapatyt,
 • ksylitol.

Pasta ma wykazywać działanie przeciw demineralizujące oraz przywracające naturalną biel zębów. Pasta Seysso Oxygen idealnie sprawdzi się z produktami Seysso – m.in. najnowocześniejszymi modelami szczoteczek sonicznych.

Oprócz tego Seysso Oxygen wprowadził do linii produktów specjalistyczny płyn do płukania jamy ustnej, oparty o kompleksowy skład:

 • olej piperitowy,
 • pirofosforan tetra potasu,
 • cytrynian sodu.

Wystarczy 2 razy dziennie używać płynu przez 30 sekund, aby skorzystać z efektywnego działania odświeżającego, remineralizującego i wzmacniającego szkliwo zębów.