Kategorie

Sinecod dobry na kaszel różnego pochodzenia

Niekorzystne warunki pogodowe, zwłaszcza w okresach przejściowych mogą sprzyjać osłabieniu odporności i przeziębieniom. Skutkiem może być uciążliwy kaszel utrudniający codzienne funkcjonowanie. Z całej gamy produktów przeciwkaszlowych dostępnych na rynku warto zwrócić uwagę na Sinecod, który poradzi sobie nawet z kaszlem niewiadomego pochodzenia.

Więcej…

Sinecod, krople doustne 5mg/1ml, dla dzieci powyżej 2 miesiąca, 20ml
15,79
Sinecod, syrop 1,5mg/1ml, 100ml
17,97
Sinecod, syrop 1,5mg/1ml, 200ml
25,19

Rozwiązanie na kaszel dla małych i dużych

Substancją czynną w produktach Sinecod jest butamirad o działaniu przeciwkaszlowym i rozszerzającym oskrzela. Niezależnie od wyboru, zarówno Sinecod syrop, jak i Sinecod krople poradzą sobie w walce z kaszlem niewiadomego pochodzenia przynosząc znaczną ulgę w oddychaniu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Stosowany jest w objawowym leczeniu kaszlu, a także pomocniczo w okresie przed- i pooperacyjnym oraz u pacjentów poddawanych zabiegom chirurgicznym. Krople można podawać dzieciom już od 7 miesiąca życia, syrop natomiast tym, które ukończyły 4 lata.

Zwykle dobrze tolerowany produkt, w wyjątkowych sytuacjach może jednak powodować skutki uboczne takie jak, nudności, biegunka czy zawroty głowy. Dlatego przed jego zażyciem watro przeczytać ulotkę lub zasięgnąć porady lekarza lub farmaceuty.

Do góry