Skyn

Skyn to marka prezerwatyw, właścicielem której jest firma Unimil. Jej wysokiej jakości produkty są kierowane do osób świadomych, którym zależy na realnym wyborze zarówno przy kupnie prezerwatyw, jak i innych produktów służących poprawie jakości stosunku płciowego.

24 96
24 96

Produkty Skyn

Produkty marki Skyn zostały zaprojektowane dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Charakteryzuje je także wysoka różnorodność, dzięki czemu każda para bez problemu znajdzie wśród nich najlepiej dopasowane rozwiązania. Do produktów Skyn możemy zaliczyć m.in. prezerwatywy (kilka rodzajów, różniących się między sobą materiałem, z którego zostały wyprodukowane oraz powierzchnią, stopniem nawilżenia i smakiem). Marka oferuje również żele intymne o zróżnicowanej formule, wyprodukowane na bazie różnych składników, o wielu wskazaniach do użycia. Prezerwatywy Skyn mają nie tylko zapewnić bezpieczeństwo, ale także zintensyfikować doznania seksualne. Podobnie jest w przypadku żelów intymnych, których stosowanie ma zwiększyć przyjemność ze stosunku, a w niektórych przypadkach – ułatwić jego przebieg.

Materiał użyty do produkcji prezerwatyw Skyn

Prezerwatywy Skyn nie są prezerwatywami lateksowymi. W procesie ich tworzenia stosowana jest zaawansowana technologia SkynFeel. Materiał użyty do produkcji tych prezerwatyw zapewnia bardziej naturalne doznania niż lateks używany w przypadku większości produktów. Ponadto fakt, że Skyn nie są prezerwatywami wykonanymi z tego materiału, umożliwia używanie ich osobom, które są uczulone na lateks lub nadwrażliwe na kontakt tego alergenu ze skórą. Używanie prezerwatyw Skyn wyklucza wystąpienie skórnych odczynów alergicznych u takich osób. Produkcja markowych prezerwatyw odbywa się w wydzielonej fabryce – dzięki temu nie ma możliwości, by pojawiły się w nich domieszki lateksu czy kauczuku naturalnego.

Testy bezpieczeństwa

Prezerwatywy Skyn są poddawane specjalnym testom, które mają za zadanie sprawdzić, czy produkty marki spełniają wymogi bezpieczeństwa. Chronią zarówno przed niechcianą ciążą, jak i przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Materiał użyty do produkcji prezerwatyw Skyn jest tak samo skuteczny, jak lateks. Zespół specjalistów odpowiedzialnych za wysoką jakość produktów dba także o to, aby były one w pełni bezpieczne dla alergików.